Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Günün fotoğrafı Konya'dan

19 Ağustos 2008 / 22:42
Skandal haber Konya'dan. Makatından metal parça çıkan kadın hastaneye gidince 3 yıl önceki rezalet ortaya çıktı.
Konya'da bir kadının 3 yıl önceki ameliyat sırasında bağırsağında unutulduğu iddia edilen pens, Konya Numune Hastanesinde ameliyatla alındı.

MAKATINDAN METAL PARÇA DÜŞTÜ

Konya'nın Yunak ilçesinde yaşayan Gülten Yaşar (39), karnında uzun süredir devam eden şiddetli ağrılardan sonra makatından bir metal parçasını düştüğünü söyleyerek, Akşehir Devlet Hastanesine başvurdu. Röntgen çekilmesi sonucu, Yaşar'ın bağırsağında pens adı verilen ameliyat aleti olduğu ortaya çıktı.

4 gün önce Konya Numune Hastanesinde ameliyata alınan Yaşar'ın karnından, pensin kalan parçası da çıkarıldı. Yaşar, 2005 yılında karaciğerindeki kistin alınması için Meram SSK Hastanesine ameliyat edildiğini ifade etti.

3 YILDIR PENSLE YAŞADI, İLAÇ ALDI

Ameliyatın ardından ağrılarının arttığını belirten 2 çocuk annesi Yaşar, kontrol için yeniden aynı doktora gittiğini ancak ameliyatı yapan doktorun bu ağrıların normal olduğunu belirterek kendisine ağrı kesici ve kas gevşetici ilaçlar verip gönderdiğini kaydetti.

3 YIL BOŞ YERE ZULÜM YAŞADILAR

İlaçları yaklaşık 3 yıl kullandığını ifade eden Yaşar, ameliyatla bağırsağından çıkarılan pensin 3 yıl önceki ameliyat sırasında karnında unutulduğunu ileri sürdü.

Gülten Yaşar'ın eşi Musa Yaşar ise eşinin 3 yıldır rahatsız olmasından dolayı ev işleriyle kendisi uğraştığı için işine gidemediğini ifade etti. Yaşar ailesi, haklarını yasal yollardan arayacaklarını söyledi.

Kaynak:
Bu haber toplam 918 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri