Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Guti'nin garip Şikayeti

08.09.2010 21:50
Beşiktaş'ın Real Madrid'den transferi Guti, Raul ile birlikte Real Madrid'den daha iyi uğurlanmayı hak ettiklerini söyledi.

 

İspanyol oyuncu, Beşiktaş'a transferi ve Türkiye'deki yeni hayatıyla ilgili de önemli açıklamalar yaparken, ezan sesi, trafik ve kendisine gösterilen ilgiden de bahsetti.

Guti, Onda Madrid Radyosu'nda katıldığı programda eski ekibi Real Madrid'e sitem etti.

Radyospor.com'da yeralan haberde, Beşiktaş'a transferinden beri Real Madrid hakkında konuşmaktan kaçınan tecrübeli yıldız nihayet sessizliğini bozdu. Guti, "Her şey çok çabuk oldu bitti. Raul de ben de daha iyi bir uğurlamayı hak ediyorduk." dedi.

"İnsan, yıllarca emek verdiği bir yerde uğurlanmasının da daha özel olmasını ister ama sezon bitiminde her şey normal seyrinde ilerledi. Çok açık ki Raul'ün de benim de daha fazlasına ihtiyacımız vardı. Her şey çok hızlı oldu." sözleriyle Real Madrid'e siten eden Guti, kendisini ve Raul'ü uğurlama şeklini kabullenemediği söyledi. Guti, her şeye rağmen her zaman Real Madridli olacağını söyledi.

MOURINHO'YLA GÖRÜŞMEDİM

Real Madrid'in yeni transferlerinden Sergio Canales'i çok beğendiğini, gerek oyunu gerek fiziğiyle kendisine çok benzediğini belirten Guti, Real Madrid'den ayrılmadan önce yeni teknik direktör Mourinho ile görüştüğü iddialarına açıklık getirdi:

"Mourinho'yla konuşmamı gerektirecek bir durum yoktu. Onunla hiçbir görüşme yapmadım, çünkü kulüp gitmek istediğimi biliyordu. Kalmak istemediğim bir ekipte böyle bir şey için zaman harcamak gülünç olurdu."

BEŞİKTAŞ'TA MUTLUYUM

Beşiktaş'ta mutlu olduğunu ve siyah - beyazlı ekiple yeni başarılara imza atmak istediğini vurgulayan Guti, İstanbul'u ve yeni hayatını, "Her dört saatte bir ezan sesi dinliyorsun. Trafik tam bir keşmekeş, sokaklar aynı keza. Evden dışarı çıkamazsın. Benim için çok büyük bir değişiklik ama bana burada iyi davranıyorlar." şeklinde anlattı.

Bu haber toplam 1068 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri