Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

H. Şükür Köşk'e çıktı

14 Temmuz 2008 / 18:13
Abdullah Gül, milli futbolcu Hakan Şükür'ü kabul etti. Görüşme bir saat sürdü. Peki gündem konusu ne oldu?
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, milli futbolcu Hakan Şükür'ü kabul etti. 1 saat süren görüşme sonrası konuşan Hakan Şükür, görüşmenin içeriğini özetledi.

Çankaya Köşkü'nde basına kapalı olarak gerçekleşen kabul, yaklaşık 1 saat sürdü. Hakan Şükür, köşk çıkışında yaptığı açıklamada, yoğun temposu arasında kendisini kabul ettiği için Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e teşekkür ederek, ''Şampiyonluk sonrasında Sayın Abdullah Gül, beni arayarak tebrik etmişti. Ankara'ya geldiğim bir zaman da görüşmek istediğini söylemişti. Ben de Ankara'da olduğum bugün kendisinin görüşme talebini yerine getirmiş oldum. Bundan sonra yapacaklarımla ilgili Sayın Cumhurbaşkanı ile fikir alışverişinde bulunduk. Kendisinin Dışişleri Bakanlığı yaptığı dönemlerden birçok tecrübesi var. Sayın Cumhurbaşkanı da bana kendi fikirlerini iletti'' diye konuştu.

FEDERASYON BAŞKANLIĞINI DÜŞÜNMEDİM

Hakan Şükür, bir gazetede yer alan Futbol Federasyonu Başkanlığına adaylığıyla ilgili olarak sorulan bir soruya ise, ''Çok sevdiğimiz ve değer verdiğimiz başkanımızı kaybettik, çok üzgünüz. Ancak benim federasyon başkanlığı ile ilgili herhangi bir düşüncem hiçbir zaman olmadı'' şeklinde yanıtladı.

Şükür, transferinin ise önümüzdeki hafta içinde netlik kazanacağını sözlerine ekledi.
Kaynak:
Bu haber toplam 734 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri