Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Haber kanalı Ülke TV fena rezil oldu

17.07.2010 01:12
Başbakan Erdoğan'ın konuşmasını canlı veriyorlardı ki reji bir anda ekrana haber merkezindeki şakalaşmayı getiriverdi...

Kanal 7'nin haber kanalı Ülke TV'de inanılmaz bir hataya imza atıldı... Erdoğan'ın canlı yayınlanan konuşması sırasında bir anda ekrana haber merkezinden iki elemanın el şakalaşması geldi...

Ülke TV'nin rejisi evlere şenlik bir hataya imza attı... Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşmasını canlı yayınlıyorlardı. Bir anda Erdoğan'ın görüntüsü gitti geriye sesi kaldı. O anda ekrana gelen görüntüler ise şoke etti.

SES ERDOĞAN'IN GÖRÜNTÜ ŞAKALAYAN
BİRİ BAYAN 2 ELEMANIN...


Kamera Haber Merkezi'ni canlı olarak çekiyordu. Fonda Erdoğan'ın konuşması varken ekrana başörtülü bir bayan ile erkek muhabirin el şakalaşması getirildi. Yaklaşık 1 dakika boyunca da bu iki muhabirin şakalaşması canlı olarak yayınlandı.

İŞTE O ANLARREJİDE KİMSE YOK MU?


Televizyonculuk açısından uzun sayılacak bir süre sonunda hatayı fark eden Ülke TV'nin reji ekibi yeniden ekrana Erdoğan'ın görüntüsünü verdi. Ancak 30 saniye geçmeden Erdoğan'ın görüntüsü yine uçtu... Bu kez de yerine KJ bilgisayarının fonu geldi... Arka arkaya yapılan bu hatalar, haber yayıncılığı yapmaya niyet eden Ülke TV'nin imajını yerle bir etti.

gazeteciler.com

Bu haber toplam 2154 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri