Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Habername okurlarına merhaba

12 Mayıs 2008 / 08:32
Bu toprakların evrensel sesi habername.com yayında.

Bu toprakların evlatları, bu toprakların ikliminde dünyaya yepyeni bir pencere açıyor: Habername. Gerçek haberin kalbi artık burada atıyor. Kökünü geleneğin sağlam ve sahih kaynaklarından alan, gövdesini bu coğrafyanın tüm yaşanmışlıkları, tecrübeleri ve birikimleriyle büyüten, kollarını dünya coğrafyasının başı dik, alnı açık, sözü pek, gözü kara insanlarına açan yepyeni bir haber sitesi.

Aydınlık yüzümüz, yalnızca size bakan gözümüz ve dosdoğru sözümüzle karşınızdayız. Sizin inandıklarınıza biz de inanıyoruz; sizin sevdiklerinizi biz de seviyoruz; sizin nefret ettiklerinizden, biz de nefret ediyoruz; sizin güvendiklerinize biz de güveniyoruz; yanınızdayız.

Bizi bu toprakların öz evlatları kılan sebepler, sizi bu toprakların öz evlatları kılan sebeplerle aynı. Bu toprakların öz evlatlarının karşılaşacağı sonuçlar ne olursa olsun, bizim sesimiz sizin sesiniz olacak, sizin sesiniz de bizim sesimiz.

Habername.com, gerçek haberin kalbinden siz değerli okurlara sahih bir mektup. Her gün, her saat, her dakika, her an size ulaşacak doğru bir söz. Habername.com, bir ayağı Türkiye topraklarına basan, öteki ayağı ile dünyanın değişik coğrafyalarını gezen ve “haberin gerçeğini” size ulaştırmanın telaşında olan bir posta güvercini. Habername.com, hayatın her alanındaki bilgileri sizlerle paylaşan ve bu bilgilerden iyilikler, güzellikler, mutluluklar çıkaran sadık bir dost. Habername.com hayatın ta kendisi.

Bu niyetlerle çıktığımız yolda, yüzlerce haber sitesi arasındaki farkımızı, elbette bizim gayretimiz, sizin uyarı ve önerileriniz ortaya çıkaracak. Gayret bizden, tevfik Allah'tan.

Gerçek haberin kalbine yolculuğumuz başlıyor. Vira Bismillah…

Bu haber toplam 1004 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri