Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Hacca gidenin 'Siyonizm'e hizmeti'

17.07.2009 14:17
Dünya bu kapitalistlere çalışıyor. Hacca giden hacılarımız dahi bu adamlara çalışmak zorunda kalıyorlar.
İstanbul Holiday İnn Otel'inde gerçekleştirilen ve Uluslararası Gençlik Forumu (IYFO) tarafından organize edilen '4. Uluslararası Müslüman Gençler Kültürel İşbirliği' toplantısına Saadet Partisi (SP) Eski Genel Başkanı Necmettin Erbakan da katıldı.

'MÜCAHİT ERBAKAN' SLOGANLARIYLA KARŞILANDI
"Mücahit Erbakan" sloganları ile karşılananan Erbakan konferansın konusunun son derece önemli olduğunu söyleyerek, "Konferansımızın konusu yeni bir dünya. Yeni bir dünyanın eşiğindeyiz ama biz yeni bir dünyayı kurmaya neden mecburuz. Konumuz aslında budur. Bugünkü zulüm dünyasının bir sahibi var ve bizim uyumamızı istiyor. Düzen üzerine yapılan çalışmalar bu nedenle çok azdır. Biz bu işi yapmak zorundayız. Bu Siyonist düzeni yıkıp yerine yeni bir dünyayı kurmak zorundayız. Dünya nüfusu bugün yaklaşık 6 milyardır. Ancak 2 milyar insan açlık sınırının altında yaşamak zorunda. Susuz milyarlarca insan var. 100 Milyon çocuk ölüyor her yıl. BM rakamları bile felaketi haber vermektedir. Dehşet rakamlar vardır ve sistemin iflas ettiğini göstermektedir. Sistem acımasızca bu durumun devam etmesini istiyor fakat biz buna isyan etmek zorundayız. Seyirci kalamayız. Gerçekler gözümüzün önündeyken başka işlerle meşgul olamayız." dedi.

FAİZCİ KAPİTALİST SİSTEM YIKILACAK
Sorunların teşhisinin iyi yapılması gerektiğine dikkat çeken Erbakan, "Problem anlayıştadır. Hazreti Adem'den itibaren problemin kaynağında hep bu oldu. Eğer şerefli insanlar olmak istiyorsak bu mücadeleyi vermek zorundayız. Tarih boyunca bu mücadele verildi. Günümüze kadar hak ile batıl mücadelesi hep devam etti. Şimdi bir ayrım noktasında bulunmaktayız. Ya Batının egemenliği bir süre daha devam edecek, ya da Hakkın hakimiyeti egemen olacak. Bunun anahtarı bizde. Bizim mücadelemize bağlıdır. Osmanlı durduruldu ve Siyonizmin hakimiyeti başladı. Şimdi biz tarihi, aslolan yoluna sokmanın mücadelesini veriyoruz. Faizci kapitalist sistem yıkılacak ve yeni adil bir düzen gelecek. Üç kağıt ekonomisi ile dünyayı dolandırıyorlar. Yeşil dolar, Sarı Amerikan tahvili ve Beyaz Merkez Bankası kâğıtları ile 20 Trilyon dolar Amerika'nın elinde. Yeşil, Sarı ve Beyaz kağıtlarla üçkağıtçılık yapıyorlar.

HACCA GİDEN BİLE SİYONİST DÜZENE ÇALIŞMAK ZORUNDA KALIYOR
Dünya bu kapitalistlere çalışıyor. Hacca giden hacılarımız dahi bu adamlara çalışmak zorunda kalıyorlar. Aldığımız ekmeğin bir kısmını dahi Siyonistlere faiz olarak ödemek zorunda kalıyoruz. Bu inanılmaz bir sistem. Uyutuyorlar insanları. Bu düzene isyan etmemek mümkün değil. İnsanlara bir düdük çalmak zorundayız. Bu sistem bizi sadece köleler haline getiriyor. Bu tür konferanslar da insanlığın uyanması için çaldığımız düdüklerdir. Gençliği uyandırmak için buradayız" şeklinde konuştu.

AMERİKA'YI KENDİ FÜZESİYLE GERİ VURACAĞIZ
Teknolojinin iyi kullanılması gerektiğini ifade eden Erbakan, "Amerika'nın savaş gemisinden coğrafyamızı vurmak üzere fırlatılan füzeyi teknolojik gücümüzle geri çevirip o gemiyi vurduracağız. Çünkü Afrika'yı, Asya'yı, tüm masumları kurtarmak zorundayız. Tüm insanlığa yeni bir dünya düzeni temenni ederek hepininizi bağrıma basıyorum" şeklinde konuştu. Erbakan daha sonra toplantıya katılanlarla birlikte aile fotoğrafı çektirdi.
Bu haber toplam 1218 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri