Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Hacker Musa ölü bulundu

10.11.2009 12:45
'Metin 2' oyununu çözen Kayıp küçük bilgisayar kurdu öldürülmüş olarak bulundu.

Musa’nın çok iyi bildiği “Metin2” oyununda yarattığı ‘char’ karakteri, internette yüksek fiyatlarda alıcı bulduğu için kaçırılmış olabileceği ihtimali konuşulurken acı gerçek ortaya çıktı. Kayıp küçük bilgisayar kurdu öldürülmüş olarak bulundu.

 

ERZURUM'da 3 Kasım günü evinden okula giderken 17-18 yaşlarındaki genç bir erkek tarafından kaçırılan bilgisayar kurdu 13 yaşındaki Musa Kang'ın cesedi bulundu.

 

Bakırcı Mahallesi Cennet Çeşme Sokak'ta oturan seyyar satıcı Necmettin Kang'ın 6 çocuğundan dördüncüsü olan 7'nci sınıf öğrencisi Musa Kang, 3 Kasım günü sabah saat 07.00 sıralarında evlerine

300 metre uzaklıktaki Omer Duygun İlköğretim Okulu'na giderken kaçırılmıştı.

 

6 GÜNDÜR ARIYORLARDI

Güvenlik kameralarında, en son yanında 17- 18 yaşlarında henüz kimliği tespit edilemeyen bir erkekle görüntülenen Musa Kang'ı bulmak için Emniyet Müdürlüğü bünyesinde özel bir birim oluşturulmuştu. 6 günden beri yapılan arama çalışmaları dün sonuç verdi.

 

BAŞINI TAŞLA EZMİŞLER

Saat 23.00 sıralarında İstasyon Semti'nde Devlet Demiryolları (DDY) ambarları yakınındaki metruk bir binada Musa Kang'ın cesedi bulundu. DDY güvenlik kulübesine 50 metre uzaklıktaki boş binada polisler tarafından bulunan Musa Kang'ın başına taşla vurularak öldürüldüğü tespit edildi.

 

Polisin birkaç gün önce öldürülerek boş binaya atıldığı üzerinde durduğu Musa Kang'ın cesedine otopsi yapılacak.

Bu haber toplam 2768 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri