Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Hackerler DTP'nin sitesini hackledi

23 Ekim 2008 / 11:11
DTP'nin internet sitesi hacklendi. Son olaylara tepki gösteren hackerlar, siteye bir duruyu ve video koydular.

DTP'nin dtp.org.tr adresli internet sitesi hacklendi. Siteye Ayyıldız Tim Siber Savunma Ordusu imzası taşıyan bir duyuru koyan hackerler, siteye bir de video yerleştirdiler.

Partiyi bölücülükle suçlayan hackerların duyurusunda PKK'nın ülkeyi bölmek istendiği ve Kürt ve Türklerin kardeş olduğu ifade ediliyor. Sited Aktütün saldırısında şehit olan askerler için hazırlanan klip gösteriliyor..

Bu bir uluslararası tekzip düzeltme hakkıdır' başlığıyla bir metin yayınlayan hackerler, sitenin açılış sayfasında şu ifadeler yer verdi:

"DTP, sizler Kürtlerin partisi olduğunuzu ve Kürtleri savunduğunuzu iddia ediyorsunuz! savunduğunuz Kürtler bu vatan için Çanakkale'de, Sakarya' da 18-20 yaslarında şehit olan benim Kürt kardeşlerim mi? 'Burası Muş'tur yolu yokuştur giden gelmiyor' diye ağıtlar yakan bu vatan için Yemen'e giden orada çöllerde şehit olan Kürt kardeşim mi? Yoksa soyu Ermeni, Yahudi olup tek amaçları bu ülkeyi parçalamak olan PKK terör örgütü mensuplarını ve onların sempatizanları olan aslı Kürt olmayan kalleşlerimi savunuyorsunuz? Bir şehit olduğunda 'Ben de askere gideceğim bu vatan için şehit olacağım' diye haykıran Diyarbakır'ın öz evladı, Hakkari'nin gerçek vatan severi, Batman'ın bayrak aşkı ile yanıp tutuşan bu gençler, Kürt değil mi? Kürt, Türk diye insanları ayıran siz gibi ırkçı faşistler asla Türk-Kürt kardeşliğini bozamayacak.

Kaynak:
Bu haber toplam 920 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri