Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Hadis Yarışması

14 Mayıs 2008 / 09:49
ÖSS'deki başarıları ile gündeme gelen Kartal Mehmet Akif Ersoy Anadolu İHL 'Ezbere Hadis Okuma Yarışması' düzenledi.
ÖSS'deki başarıları ile adından sıkça söz ettiren Kartal Mehmet Akif Ersoy Andolu İHL'nin düzenlediği 'Ezbere Hadis Okuma Yarışması' büyük ilgi gördü. Okulun konferans salonunda düzenlenen etkinliğe Kartal Müftüsü Mehmet Çabuk, Samandıra Belediye Başkanı Yusuf Büyük, veliler ve okulun öğretmenleri katıldı.

Okul Müdürü Mustafa Arslanoğlu, hadis yarışmasına hazırlanan tüm öğrencilere ve onların hazırlanmasında emeği geçen öğretmen ve idarecilere teşekkür etti. Okul Aile Birliği başkanı Eşref Ergün ve Kartal Müftüsü Mehmet Çabuk da İHL öğrencilerinin mesleklerinde başarılı olmaları için bu tür yarışmaların güzel ve teşvik edici olduğunu söyledi. Yarışmada dereceye giren ve aynı zamanda yarışmaya hazırlanan öğrencilere dizüstü bilgisayar, cep telefonu, altın ve çeşitli hediyeler verildi.

ANNELERİ UNUTMADILAR

Kartal Mehmet Akif Ersoy Andolu İHL Anneler Günü nedeni ile Hasan Ali Yücel Kültür Merkezinde bölgedeki bütün okulları temsilen bir program da düzenledi. Okul Müdürü Mustafa Arslanoğlu törende, annenin ve aile yapısının önemini anlatan bir konuşma yaptı. Kartal Kaymakamı Hasan Bağcı, böyle bir program hazırladığı için okul müdürüne teşekkür etti. Kendilerini böyle bir günde yalnız bırakmayan büyüklerine, öğrenciler yoğun alkışla karşılık verdi.

Anneler Günü'nde güllerle karşılama

Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi'ndeki Anneler Günü programına Kartal Kaymakamı Hasan Bağcı, Kartal Belediye Başkanı Arif Dağlar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Eyüp Atasoy ile çok sayıda davetli katıldı. Anneler Günü programında herkese girişte bir gül hediye edildi. Şiirler ve gösterilerin de yer aldığı etkinlik izleyenlerden büyük övgü aldı.

Kaynak:
Bu haber toplam 1312 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri