Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Hakan karar aşamasında

29 Mayıs 2008 / 06:07
Kral'ın zor kararında aile öncelikli; ya nokta ya Dubai!

G.Saray'daki kariyerine nokta koyan Hakan Şükür, futbola devam etmesi halinde Dubai ya da Katar'ı seçecek. Ailesinin İstanbul'daki düzenini bozmayacak.

Türk futbolunun yaşayan efsanesi Hakan Şükür, önceki gün yaptığı açıklamada Galatasaray'daki futbol yaşamını noktaladığını açıklamıştı. Türkiye'de başka bir takımda oynamayı düşünmeyen ve bunu dile getiren tecrübeli yıldızın önünde iki seçenek var. Ya yurt dışına gidecek ya da jübilesini yapıp, yeşil sahalara veda edecek.

ABD, Dubai ve Katar'dan transfer teklifleri aldığını söyleyen Hakan, çok uzak olan ABD kulüplerine gitmeyi düşünmüyor. Çünkü onun için şu anda her şeyden önce çocukları geliyor.

DÜZENİ KORUYACAK

Özellikle kızı Zeynep'in belli bir çevre içinde eğitime başladığını hatırlatan ve bunu bozmak istemediğini söyleyen Hakan, bu şartlarda Dubai veya Katar'dan gelen tekliflere daha sıcak bakıyor. Çünkü her iki ülke de İstanbul'a 3-4 saatlik uçuş mesafesinde ve golcü yıldızın, ailesini burada bırakması mümkün olacak.

GİTMEZSE BIRAKACAK

Diğer seçenek ise yakın mesafede bile olsa hiçbir yere gitmeden Şükür ailesinin hep birlikte kalması. Hakan, Türkiye'de başka bir takımda oynamayı düşünmediğini açıkladığı için de bu durumda futbolu bırakmasından başka seçenek kalmıyor. Şükür'ün, bu konudaki kararını önümüzdeki günlerde vereceği ve yine bir basın toplantısıyla geleceği ile ilgili açıklamalar yapacağı bildirildi.

Sabah - Yaşar Yalçın / Haber7

Bu haber toplam 926 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri