Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Hakan Şükür GS'den ayrılıyor

28 Mayıs 2008 / 08:30
Hakan Şükür Galatasaray defterini kapatıyor.

Galatasaray Futbol Takımı Kaptanı Hakan Şükür, Kulüp Başkanı Adnan Polat ve Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin ile dün yaptığı toplantının ardından kendisine jübile teklifinde bulunulduğunu, bu konudaki kararını önümüzdeki günlerde vereceğini açıkladı.

Deneyimli futbolcu, Anadolu Ajansı'na yaptığı yazılı açıklamada, ailesiyle birlikte vereceği kararı önümüzdeki günlerde düzenleyeceği basın toplantısıyla kamuoyuna duyuracağını bildirdi.

Hakan Şükür, açıklamasında şunları kaydetti:

''Bildiğiniz üzere uzun süredir tartışılan ve gündemi meşgul eden 'Hakan Şükür kalacak mı, yoksa gidecek mi?' sorusunun yanıtını dün yapmış olduğum görüşmelerin ardından, çok sevdiğim Galatasaray camiası ve spor kamuoyumuzla paylaşmak istiyorum.

Değerli başkanımız Sayın Adnan Polat ve idarecimiz Sayın Adnan Sezgin ile dün bir görüşme gerçekleştirdim. Hakkımda uzun süredir medyada sıkça yer alan ve tartışılan durumum konusunda yapılan bu görüşmede, bana iletilen ve henüz yönetim kurulunda görüşülüp karara bağlanmadığı söylenen jübile teklifine ise futbol hayatımın geleceğine yön vereceğim ve belki de sona erdireceğim şu günlerde herhangi bir yanıt veremeyeceğimi söyledim. Kendilerine teşekkür edip, önümüzdeki günlerde ailemle birlikte vereceğim kararın ardından düzenleyeceğim bir basın toplantısıyla yeterli açıklamayı kamuoyumuzla paylaşacağım.

Çok kritik bir karar aşamasında olduğum şu günlerde yapacağım bu toplantıya kadar, yazılı ve görsel medyada benim ağzımdan beyanat olarak çıkabilecek tüm açıklamaların gerçeği yansıtmayacağını bilmenizi isterim.''

Kaynak:
Bu haber toplam 1016 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri