Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Hakan Şükür veda mı ediyor?

15 Temmuz 2008 / 18:29
Hakan Şükür sahalara veda mı ediyor? Dün Kanada'nın Toronto takımına transfer olduğu öne sürülmüştü. Şimdi yeni bir iddia var.
Hakan Şükür sahalara veda mı ediyor? Dün Kanada'nın Toronto takımına transfer olduğu öne sürülen Hakan Şükür'ün bu kez de futbolu bıraktığı iddia edildi.

Medyaspor yazarlarından Kemal Belgin'e konuşan Galatasaray'ın eski kaptanı Hakan Şükür, "İyi teklifler olmasına rağmen futbolu kesin olarak bıraktım." dedi.

AİLEMLE İLGİLENECEĞİM

Son dönemlerde adı sıkça transfer dedikolarına karışan Hakan Şükür, spor yazarı Kemal Belgin'e üç cocuğunun olduğunu belirterek "Bu saatten sonra transfer olmak benim için oldukça zor. Futbolu kesin olarak bıraktım. Ailemle zaman geçireceğim. Kendi yatırımlarım ve işlerim var, onlarla meşgul olmayı düşünüyorum "dedi.

GALATASARAY'A DA KIRGINIM

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmeye giden Şükür, Galatasaray yönetimine de kırgın olduğunu ekleyerek; "Takım arkadaşlarımın benimle ilgili iyi sözlerini yönetim ambargo koyarak konuşmalarını yasaklamış. Galatasaray'a yıllarımı vermiş olmama rağmen bu durum beni çok üzdü." diye konuştu.

Kaynak:
Bu haber toplam 830 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri