Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

HAMAS'ın İstediği Esirleri Öldürün

02.12.2009 23:04
Pollard’dan Netanyahu’ya Çağrı: “Hamas’ın İstediği Esirleri Teker Teker Öldürün”

Siyonist işgal devleti adına casusluk yaptığı gerekçesiyle ABD’de tutuklu bulunan Siyonist casus Jonathan Pollard, işgal yönetimi Başbakanı Netanyahu’dan Şalit serbest kalıncaya kadar, Hamas’ın Şalit karşılığında serbest bırakılmalarını istediği esirlerden her gün birini öldürmesini istedi.

İşgal devletinde yayınlanan Jerusalem Post gazetesi Pollard’ın “Şalit’i serbest bıraktırmak için hükümetin vereceği bedel oldukça ağırdır” dediğini yazdı.

Gazete Pollard’ın şu sözlerine de yer verdi: “Şalit’e karşılık 980 kişinin serbest bırakılması gerçekten ağır bir bedeldir. Hamas’ın şartlarını kabul etmemek gerektiğini düşünüyorum. Esirleri serbest bırakmayalım, ondan sonra da olan olsun. Bu kadar esiri serbest bırakmak yerine, Şalit’i evine geri getirmek için Netanyahu’nun her gün, Hamas’ın serbest kalmasını talep ettiği esirlerden birini öldürmesi gerekir.”

Pollard daha önce de Hamas ile esir değişimi anlaşmasına karşı çıkmış, bir tek Siyonist askere karşılık yüzlerce Filistinli esirin serbest bırakılmasının makul olmadığını savunmuştu.
Kaynak:
Bu haber toplam 1338 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri