Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Hanefi Avcı'nın "sevgilisi" konuştu

30.09.2010 01:12
Günlerdir adı PKK'lı olarak geçen Kezban Küçük, suskunluğunu bozdu; Hanefi Avcı ile olan ilişkisini anlattı

 

 

 

Günlerdir ismi Hanefi Avcı'nın sevgilisi olduğu iddia edilen Kezban Küçük sessizliğini bozdu. Küçük, sevgili olduklarını kabul etti; ancak "fikir sevgilisi" olduklarını kendisinin boşandığını Avcı'nın da boşanmak üzere olduğunu iddia etti. İşte günlerce konuşulacak o ilginç ropörtaj;

Devrimci Karargah örgütüne yönelik yapılan soruşturma kapsamında Ankara'da gözaltına alınan ve çıkarıldığı İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi'nde tutuklanan Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın ilişkisi olduğu iddia edilen Kezban Küçük, NTV'de katıldığı canlı yayında, Avcı'nın haksız yere tutuklandığını söyleyerek, “Ben ona kurban olurum. Gurur duyuyorum onunla” dedi.

Mirgün Cabas'ın sunduğu ‘Herşey’ adlı programa katılan Küçük, Avcı ile evliyken konuşmaya başladıklarını ancak evliliğini bitirmeden kesinlikle bir ilişkilerinin olmadığını söyledi. İlişkilerini coşkulu bir şekilde yaşadıklarını ve birbirlerini sevdiklerini söyleyen Küçük, Avcı ile zaman zaman görüştüklerini anlattı.

CANLI YAYINDA İLİŞKİSİNİ ANLATTI

Hakkında, örgüt adına Avcı ile ilişkiye girip onu kullandığı yönündeki

 

AVCI'NIN EŞİ DE AYNI
EKRANDA

Hanefi Avcı’nın eşi Şenay Avcı, Canlı Ana Haber’de Can Dündar’ın sorularını yanıtladı.

Ankara’dan trenden indiği gibi NTV canlı yayınına bağlanan Şenay Avcı, "Endişelenmiyorum. Ben eşime güveniyorum. Her zaman yüzünün akıyla çıkar. Orada fikirleriyle, onuru ve gururuyla yatıyor" dedi. Şenay evinde yapılan aramayı ise şu sözlerle anlattı:

''İlk başta tepkili gibiydiler. Ben onlara ‘30 yıllık polis eşiyim, benim eşim bunları yapıyordu daha önce şimdi de sizler bize yapıyorsunuz’ dedim ve moralli karşıladım polisleri. Panik yapmadım ve neyin ne olduğunu biliyorum.''

iddialara güldüğünü belirten Küçük, adı geçen örgütün adını bile söylemekte zorluk çektiğini belirtti. Küçük, Avcı ile ilişkisini şu sözlerle anlattı;

"Hanefi beyle Edirne’deki hızlı okuma kursu vesilesiyle tanıştık, benim öğrencimdi. Harika bir insandır. O güne kadar gördüğüm en olağanüstü insandı...

Pekçok konuda kendisine danışıyor ve görüşmek için gerekçeler yaratıyordum. Onunla konuşmak... Bakışlarımdan, seziliyordu tabi. Sevgili olmamız konusunda, özel bir şey ama olağansütü olduğu için söylüyorum; hayatın anlamıdır bence: Yalnızca evlenmemiz şartıyla sevgili olabiliriz dedi. Ben çalkantılı bir dönemden geçiyordum, ilk aşkımla evliydim ve çoğcuğum vardı; irkildim.

‘Ben, hayatım bir kameradan izleniyormuş gibi yaşarım, her şeyi o şekilde yaparım’ dedi. Allah’a çok inanır ve ‘hesap verbilmeliyim’ dedi... "

"SEVGİLİ DEDİLER ANLADIKTA PKK'LI NEREDEN ÇIKTI"

İddiaların asılsız olduğunu da söyleyen Küçük, Necdet Kılıç'ı tanıdığını ancak iddia edildiği gibi bunun örgütle bir ilişkisinin olmadığını söyledi. Avcı'nın eşiyle de boşanma sürecini başlattığını söyleyen Küçük, ilişkisiyle ilgili haberleride şu sözlerle değerlendirdi:

Okuldaydım ve ondan mesaj geldi. İnternette bazı haberler var. Canını sıkma’ dedi. ‘Tamam sen de canını sıkma’ dedim. Eve geldim internetten bir baktım ki çok korkunç: PKK’lı Kezban, Hanefi Avcı’yla cinsel... Dünya başıma yıklıldı, öldüm bittim. Duygusal ilişki, sevgili anladık da PKK’lı nereden çıktı? O, 'biraz dur bakalım, izleyelim ve gerekirse toplar dava açarız' dedi.

‘Gel gülüm, el ele çıkalım, biz sevgiliyiz diyelim’ dedi. ‘Ben yeni boşandım, sen boşanma aşamasındasın’ dedim ve doğru olmayacağını söyledim. O net olarak belirtmedi ama tutuklandığı gün boşanma sürecini yüzde 99 başlatacaktı. ‘Bugün bir şeyler yapacağım’ derdi.

TUTUKLANDIĞINDA MESAJ GÖNDERDİ

Küçük, Avcı'nın tutuklandıktan sonra kendisine gönderdiği mesajda, “Seni çok seviyorum. Bir tek sen yetersin. Bir tek sen dünyaya bedelsin“ dediğini söyledi.

Bütün bu yaşanlardan pişman olup olmadığı sorusuna Küçük, “Ben ona kurban olurum, pişman değilim. Haksız yere götürüyorlar haklı yere götürseler daha mı iyi ?“ dedi. Küçük bazı soruları da özel olduğu gerekçesiyle cevaplamak istemedi.

Bu haber toplam 1590 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri