Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Habertürk'ten bir ayıp daha

09.04.2010 17:54
Habertürk gündem programına katılan Hasan Celal Güzel tam anlatmak istediği konuya gelmişti ki reklama gireceğiz denildi ve olan oldu...

Habertürk'de "Gündem" programında olay çıktı. Programın konuğu olan Hasan Celal Güzel ile spiker Pelin Çift canlı yayında tartıştı. Spiker "reklam" diye tutturunca, Hasan Celal Güzel, "ben senin kölen değilim" deyip bastı fırçayı...

Habertürk televizyonun ‘Habertürk Gündem’ programına konuk olarak katılan Radikal gazetesi köşe yazarı Hasan Cemal Güzel, gündeme dair sorulara cevap veri. Sorulan sorular ve verilen cevaplardan çok Habertürk’ün Hasan Celal Güzel’e yapmış olduğu büyük saygısızlık gündeme geldi.

Güzel’in konuştuğu sırada Güzel'e reklama girileceği söylenince ortam bir anda kesildi. Güzel ‘siz benim konuşmamı kesemezsiniz reklama giremezsiniz’ dese de programın sunucusu reklama girdi. Bu olay özerine Güzel canlı yayını terk etti. Reklamların sonrasında ise sunucu Güzel’in canlı yayını neden terk ettiğini açıkladı.

Bu olay Habertürk TV’de yaşanan ilk olay değil. Zira Habertürk televizyonuna 4 gün önce canlı yayına telefonla bağlanan CHP Milletvekili Hakkı Süha Okay’ın konuşması da kesilmiş ve reklama girilmişti.

İşte o anlar:

Bu haber toplam 2086 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri