Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Hasan Doğan'dan Terim için son söz

26 Haziran 2008 / 18:08
Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan, Fatih Terim'in Milli Takım'ı bırakma kararı alması ile ilgili son sözü söyledi. Terim, Milli Takım'ı bırakacak mı?

Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan, Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'in 2010 yılında Milli Takım'ın başında olacağını açıkladı.

Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan, Fatih terim'in Milli Takım'ı bırakma kararı alması ile ilgili konuştu. Doğan sön sözü söyledi: "Fatih Hocayla pek çok kez görüştük. Dün akşamdan itibaren önemli gelişmeler var. Fatih Terim 2010 yılında Milli Takım'ın başında olacak. Hocamız takımın başında istifa sözkonusu değildir."

Avrupa Şampiyonası'nda aldığı başarılı sonuçlarla tüm dünyanın dikkatini çeken (A) Milli Futbol Takımı, İstanbul'a gelirken, havalimanında sevgi gösterilerinde bulunan vatandaşlar tarafından karşılandı.

HABER 7Devlet Konukevi'nde bir süre bekleyen ve VIP salonunda dinlenen milliler, daha sonra yaklaşık 100 araçlık konvoyla, sahil yolundan Taksim'e hareket etti.

Atatürk Havalimanı'nda toplanan taraftarlar, özellikle Semih, Arda, Servet ve Aurelio'ya büyük sevgi gösterilerinde bulundu. Futbolcular, bayrak ve forma imzalarken, Sabri ve Arda, taraftarlara tezahürat yaptırdı.

Bu sırada, başta Uğur Boral olmak üzere bazı futbolcular, ellerine mikrofon alarak, bir reklamda oyuncu annelerinin taklidini yaptı. Uğur Boral, reklamda olduğu gibi, Semih'in annesini taklit ederek, ''Atarsa benim oğlum atar''; kaleci Volkan'ın annesini de taklit ederek, ''Benim oğlum panter, kim ona gol atabilir'', Servet'in annesi için de ''Benim oğlumdan hiç bahsetmiyorsunuz. Servet'im tek başına bir takım'' diyerek herkesi güldürdü.

Öte yandan, gördüğü kırmızı kart nedeniyle milli takımın son 2 maçında yer alamayan Volkan'ın moralinin oldukça bozuk olduğu dikkat çekti.

-VATANDAŞLARDAN ALKIŞ-

Millileri sahil boyunca karşılayan vatandaşlar, alkışlayarak kutladı.

Evlerinin balkonlarından millilere el sallayan vatandaşlar, üst geçitlerde de toplanarak, millileri alkışladı.

-GENİŞ GÜVENLİK ÖNLEMLERİ ALINDI-

(A) Milli Takım'ın gelişi sırasında Atatürk Havalimanı Devlet Konukevi çevresinde geniş güvenlik önlemleri alındı.

Havalimanına özel güvenlik birimleri getirilirken, millilerin bineceği üstü açık çift katlı otobüs de özel eğitilmiş K9 köpeklerle didik didik arandı.

-MEDYANIN BÜYÜK İLGİSİ-

Milli takımın gelişini adeta bir medya ordusu takip etti.

Atatürk Havalimanı'nda çok sayıda televizyon kanalı canlı yayın yaparken, medya mensupları da en iyi görüntüyü alabilmek için birbirleriyle yarıştı.


Kaynak:
Bu haber toplam 714 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri