Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Havada da Ramazan Bereketi

26 Ağustos 2008 / 02:07
Son dönemde piyasalarda yaşanan durgunluktan yakınan birçok sektör, Ramazan ayında piyasanın canlanacağı umuduyla harekete geçti.
Havayolundan marketlere, otellerden bankalara kadar farklı alanda, şirketler birbiri ardına indirim kampanyaları başlatarak tüketicilerin dikkatini çekmeye çalışıyor.

HAVADA CAZİP İNDİRİM

Havayolu şirketleri, Ramazan ayı nedeniyle cazip indirim kampanyaları düzenledi.

THY'nin başlattığı “Ramazan'da ailenize hasret kalmayın” kampanyasında iç hat uçak biletlerinde yüzde 25 indirim uygulanacak. 1-24 Eylül arasında THY ve Anadolujet seferleri için 5 gün önceden alınacak biletlerde yüzde 25 indirim yapılacak.

Pegasus Havayolları'nın 8-26 Eylül arasında yapacağı kampanyada, tüm iç ve dış hatlarda yüzde 25 indirimle uçulabilecek. Yolcuların bilet rezervasyonlarını en geç 172 saat öncesinden yapmaları gerekiyor.

SunExpress, Ramazan ayı boyunca Worldcard sahiplerine 3+3, Maximum'a ise 3+2 taksit imkanı sunulacak, Ayrıca, Ramazan ayı süresince SunExpress ile seyahat eden 10 kişilik gruba, 1 kişilik bilet armağan edilecek.

Atlasjet Havayolları'nda Jetmilkart sahiplerine uygulanacak Ramazan kampanyasında yurt içi uçuş ücretleri her şey dahil 77 YTL'ye alınabilecek.

Onur Havayolları da iç hat biletlerini Ramazan ayında tüm vergiler dahil 49 YTL'den satışa sunacak. Onur Havayolları Genel Müdürü Şahabettin Bolukçu, Ramazan ayında 3 bin adet bileti kar beklentisi olmaksızın satışa sunacaklarını bildirdi.

Bu haber toplam 816 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri