Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Hayatınızı kaybetmeye hazırlanın

13.09.2009 11:43
YARSAV Başkanı Ömer Faruk Eminağaoğlu email ile tehdit edildi.
Eminağaoğlu’na elektronik postayla ilginç bir tehdit mesajı geldi: Haddinizi çok aştığınızın farkında mısınız? İlerideki hayatınızın tadını çıkaramayacaksınız

Son dönemde yüksek yargı üyelerine yönelik tehditlere bir yenisi eklendi. HSYK üyesi Ali Suat Ertosun, YARSAV Başkanı Ömer Faruk Eminağaoğlu ve bazı Yargıtay ve Danıştay üyelerine içinde toz bulunan zarfların gönderilmesinin ardından, son olarak YARSAV yönetiminde bulunan bütün hakim ve savcıların elektronik posta ile tehdit edildiği ortaya çıktı.

IP NUMARASINDAN TESPİT EDİLECEK
Son tehdit olayıyla ilgili olarak YARSAV adına Eminağaoğlu tarafından 28 Ağustos 2009’da Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunuldu. Sözkonusu elektronik posta ile hem Eminağaoğlu hem de YARSAV Yönetim Kurulu üyelerinin tehdit edildiği kaydedilen suç duyurusu dilekçesinde, mesajı gönderen kişinin IP numarasından tespit edilerek hakkında kamu davasının açılması talep edildi.

CUMHURBAŞKANIMIZA EL UZATMANIZIN BEDELİ...
“Haddinizi çok fazla aştığınızın farkında mısınız?” sözleriyle başlayan tehdit içerikli elektronik postada şunların yazdığı belirtildi: “Sözlerime başlamadan önce sizlerin kimler olduğunu, kimlerle bağlantılı olduğunuzu ve ilerideki 5 ay içindeki planlarınızın ne olduğunu bilen birisi olarak uyarıyorum. Cumhurbaşkanımıza el uzatmanızın bedeli sizlere ilelebet pişman olacağınız bir durum oluşturmuştur. Bu e-mailim de malesef onlardan birisidir belirtmeden geçemeyeceğim.

HARCANACAKSINIZ
Maalesef halen bilmediğiniz güç odakları içerisinde sizlerin fazlası ile hatta ve hatta bazı komutanlarında içinde bulunduğu illegal durumları bilenler gerekirse tamamen illegal komutanlarınızı ve sizi çökertecek ortamı bekleyenler var sizin de bildiğiniz gibi. Bunun bedeli tamamen sizlere mal olacak. İlerideki hayatınızın tadını çıkartamayacağınızın bir başlangıcıdır ve harcanacaksınız. Sadece siz değil diğer dostlarınız da. Bu e-mailim de bunun başlangıcıdır. Hayatınızı kaybetmeye hazırlanın lütfen. Hoşçakalın.”


Bu haber toplam 984 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri