Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

''Hergele fitneci Ahmet Hakan''

21.08.2009 20:07
Abdurrahman Dilipak'ın evinin satışı ile düşmanlığı açıkça bilinen Ahmet Hakan ve Vakit'in yakınlaşacağını zannedenler yanıldı.
Vakit Gazetesi, Abdurrahman Dilipak'a destek veren Ahmet Hakan'a ateş püskürdü. Abdurrahman Dilipak'ın evinin satışı ile düşmanlığı açıkça bilinen Ahmet Hakan ve Vakit'in yakınlaşacağını zannedenler yanıldı. Neden mi?

İşte Vakit'in haberi:

Abdurrahman Dilipak'a linç kararını bugünkü yazısında değerlendiren ve yazarın yanında olduğunu iddia eden Doğan'ın tetikçi yazarı A.H.Coşkun, yine bir hergelelik yaparak fitne çıkarmak istedi.

Dilipak'ı Vakit'tten ayrı gördüğünü öne süren Coşkun, bir yıl içinde iki kez ağır hakaretlerle Dilipak'a saldırdığını unuttu.

Bugünkü yazısında "Her zaman Abdurrahman Dilipak ile Vakit gazetesini ayrı tutmuşumdur" diyerek fitne çıkarmaya kalkışan kartelin tetikçi yazarı A.H.Coşkun, görülmemiş bir hergeleliğe daha imza attı.

Bir yıl içinde iki kez ağır hakaretlerle saldırdığı Vakit yazarı Abdurrahman Dilipak'a verilen 'linç' niteliğindeki cezayı alaycı ifadelerle tiye alan A.H.Coşkun, yazısında yine Vakit gazetesine saldırdı ve ağır hakaretlerde bulundu.

Dilipak'ı Vakit'ten farklı gördüğünü öne sürerek fitne çıkarmak isteyen tetikçi yazarın hergeleliği geçmişte yazdığı yazılarda kendisini bakın nasıl gösterdi:

İŞTE HERGELE'NİN DİLİPAK'A SALDIRDIĞI İKİNCİ YAZI

14.4.2009 tarihli yazısında A.H.Coşkun, Vakit yazarı Abdurrahman Dilipak için şu satırları yazdı:

"Dilipak'ta fark var
MUHAFAZAKÁRLAR iktidara uzak iken Abdurrahman Dilipak şöyle nutuk atardı: "Bir Müslüman, bir papazın şarap çanağını kırsa, ben o papazla birlikte olup o Müslüman'a karşı mücadele ederim."

Muhafazakárlar iktidardayken Abdurrahman Dilipak, şöyle nutuk atıyor: "Niye hep Müslümanlar bedel ödüyor? Ben içki içmiyorum. İçki içenler kendileri için ayrı bir bölüm oluştursunlar."

HERGELE YAZARIN DİLİPAK'A İLK SALDIRISI

Tetikçi yazar, Dilipak'a saldırıda sınır tanımadığını ve ahlaksızlığa sahip çıktığını 8 Şubat 2009 tarihli yazısında işte böyle ifade ediyor:

Müjde Ar'a teklif

ABDURRAHMAN Dilipak'ın pek de pak olmayan kalemi, şöyle şeyler karalamıştı:

"Müjde Ar bile Aysun Kayacı ile birlikte ahlak dersi vermeye kalkıyor... Bunlar pornocu değil mi? Grup seks yapıp, ensest ilişkiye giren lolita takımından değiller sanki..."

Ne yapsın Müjde Ar?

Mahkemeye koşmuş, "Bu adam bana hakaret ediyor" diye...

Mahkemenin verdiği karar şu:

"Dilipak'ın yazısı kendi bakış açısı ile yorum niteliğindedir ve bu yorumun yapılmasında kamu yararı bulunmaktadır."

İkinci bir mahkemeye gitmiş Müjde Ar... Orası da aynı kararı vermiş...

* * *

Buradan Müjde Ar'a sesleniyorum:

Eğer Dilipak'a bir karşılık vermek isterseniz...

Bu köşe, emrinize amadedir...

"Kamu yararı"nı gözeterek... "Kendi bakış açınız" ile... "Yorum niteliği"nde...

Dilipak için ne yazarsanız yazın... Burada yayınlayacağım...

Söz...
Bu haber toplam 2122 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri