Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Hiddink Engin'i Uyardı

23.11.2010 15:54
Hiddink, Güneş'e oyundan alındığında tepki veren milli oyuncu Engin Baytar'ı uyardı.

Eskişehirspor maçının son anlarında oyundan çıkarken küfürler savurarak kulübeye gelen Engin Baytar'ın bu davranışı A Milli Takım Teknik Direktörü Guus Hiddink'in de dikkatini çekti.

Hollandalı teknik adamın yardımcıları aracılığı ile oyuncuya gönderdiği mesajda, "Bu davranışları devam ederse milli takımı unutsun" dediği öğrenildi.
 

A Milli Takım Teknik Direktörü Guus Hiddink, Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş'e oyundan alındığında tepki veren milli oyuncu Engin Baytar'ı uyardı.

Trabzonspor-Eskişehirspor maçını televizyondan izleyen Hiddink, Engin'in davranışına sinirlenirken, yardımcıları aracılığı ile oyuncuya uyarı gönderdi. Hiddink'in, "Teknik direktörüne karşı böyle bir davranış sergileyen hiç bir oyuncuyu milli takıma çağırmam, etrafındakilere karşı bu tutumu ve davranışları devam etmemeli. Kendisini toparlasın, bu tür davranışları milli oyuncuların sergilemesini istemiyorum. Oyuncuların sahada yaptıkları kadar, davranışları da benim için çok önemli" dediği öğrenildi.
 

Öte yandan Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, oyuncu ile özel bir görüşme yapacak. Engin Baytar'ı sürekli uyarması ile bilinen deneyimli teknik adamın bu kez sert bir dille oyuncuyu ikaz edeceği öğrenildi. Yönetim Kurulu ise oyuncuya ceza verilip verilmeyeceği konusunda ise kararı Güneş'e bıraktı.
 

Bu haber toplam 1222 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri