Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Cuntacıların Hırka-i Şerif Paranoyası

23.01.2010 09:41
Türkiye'yi şok eden 'Balyoz' darbe planın ele alındığı seminerin ses kayıtları internete düştü. Kayıtlarda Hırka-i Şerif'le ilgili sözler şaşırttı.

Türkiye'yi şok eden 'Balyoz' darbe planın ele alındığı seminerin ses kayıtları internete düştü. Kayıtlarda “komutanım' diyerek söz alan bir subayın Hırka-i Şerif'le ilgili sözleri şaşırttı. Subay peygamberimizin hırkasının bulunduğu camiden ismini alan Hırka-i Şerif Mahallesi'yle ilgili şunları söylüyor:

KUR'AN'A DA DİL UZATILDI

'Bütün dini, irticai merkezlerin yeri Fatih Çarşamba, Aksaray, Edirnekapı, Eyüp bölgesidir. Tekke zaviyeler hepsi burdadır. Semtin adı bile Hırka-i Şerif'tir. Aksaray Fatih arası adı Sofular'dır.' Öncelikle olarak buranın kontrol altına alınması gerektiğini söyleyen subay Ümraniye, Sultanbeyli diğer bölgelere daha kolay müdahele edilebileceğini anlatıyor.

Hükümeti devirmek için hazırladığı Balyoz Darbe Planı'nda Fatih ve Beyazıt Camii'ni bombalamayı hedefleyen Batı Çalışma Grubu'nun kurucusu emekli Orgeneral Çetin Doğan ise katıldığı bir televizyon programında kendisini savunurken Kur'an-ı Kerim'e dil uzattı.

Bu haber toplam 1110 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri