Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Hizb-ul Vahşetin Gerçek Yüzü

18 Kasım 2008 / 11:42
Ergenekon'un Sağ Kolu Hizbullah'ın yeni vahşet CD'leri ortaya çıktı
Ankara Emniyeti Terörle Mücadele Şubesi'nin geçtiğimiz hafta yaptığı Hizbullah Operasyonu'nda 8 kişi yakalanarak cezaevine gönderilmişti.

Sözkonusu Hizbullahçılardan iki adet CD çıktı. CD'lerden birinde eğitim verilirken diğerinde ise bir infaz görüntüleniyor.

Eğitim CD'sinde yeraltında kurulan gizli sığınaklara giriş yerleri, silah depoları ve örgütün mahkumları için fare yuvası gibi yapılan toprak altındaki hücreler gösteriliyor.

Telle Boğarak İnfaz
Örgütten çıkan ikinci CD'de ise örgütün yaptığı bir infazı akılalmaz bir sapıklıkla videoya çekme görüntüleri yeralıyor. Ankara Hasanoğlan'daki bir Çiftlik Evinde Davut Oral isimli şahıs, Hizbullah Terör Örgütü üyeleri tarafından telle dakikalar boyu boğazı sıkılarak yavaş yavaş öldürülüyor.

Ankara Ayağı Derin Yapıya Çıkıyor
Hizbullah'ın Ankara ayağında yapılan operasyonda çıkan pekçok belge Ergenekon Firarisi Tuğgeneral Levent Ersöz'e uzanıyor. Hizbullahçılar Tuğgeneral Ersöz'ün Şırnak'ta görev yaptığı sırada bölge için "Saadet Bölgesi" demişlerdi. Yine bazı Hizbullahçıların bu dönemde JİTEM tarafından eğitildiği ortaya çıkmıştı. Hizbullah'ın para için pekçok kişiyi kaçırdığı ve öldürdüğü de ortaya çıkmıştı. Örgüt tüm bu derin ve parasal işlerini "din kisvesi" altına gizlemişti.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER

Kaynak:
Bu haber toplam 4160 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri