Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Hoca'nın telekulak iddiası

18 Temmuz 2008 / 15:01
Zekeriya Beyaz yine yaptı yapacağını. Renkli ilahiyatçi gündemde kalmayı bildi. Ancak bir kişinin de canını yaktı.
Telekulak iddiaları olur da Zerekiya Beyaz boş durur mu? Medyatik hoca telefonunun dinlendiğini iddia etti. Basına yaptığı şov bir turizmciyi bunalıma soktu.

Kendi numarasının başına '2' koyup arayarak kendisini dinleyen kişiyle konuştuğunu iddia eden Prof.Dr. Zekeriya Beyaz'ın aradığı kişi Kerim Çavuşoğlu'ndan başkası değildi..

Çavuşoğlu ise Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Antalya Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı aynı zamanda.

OPERATÖR İLK YEDİ NUMARAYI KABUL EDİYOR

Arayanın Zekeriya Beyaz olduğunu tahmin ettiğini söyleyen Çavuşoğlu, “Dinlenip- dinlenmediğini öğrenmek için telefon numarasının başına 2 koyup arandığında operatör sadece ilk 7 numarayı kabul ediyor. Böyle olunca benim numaram düşmüş. Ben durumu anlatmaya çalıştım ama dinlemedi. Sadece neden kendisini dinlediğimi sordu. Daha sonra telefonda bağırıp çağırdı ve kapattı” diye konuştu.

GÜNDE 300 KİŞİ ARIYOR

Söz konusu andığı tarihten sonra kendisini bu şekilde arayan binlerce kişi olduğunu anlatan Kerim Çavuşoğlu, günde ortalama 300 kişinin aradığını söyledi.

“İNSANLAR PARANOYAK OLMUŞ”

İnsanların dinlendiklerine ilişkin paranoya içinde olduğunu öne süren Çavuşoğlu, arayan bazı kişilere durumu izah edebildiğini, bazılarının ise kendisini dinlemeden telefonu açar açmaz küfür edip kapattıklarını anlattı.
Kaynak:
Bu haber toplam 794 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri