Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Hürriyet'in büyük hatası Hakan'ı yaktı

29.11.2009 12:21
Hürriyet'in 'islami çevrenin hergelesi' diye tanıttığı gizemli yazarı Ahmet Arsan'ın kim olduğu çok tartışıldı. Bugün ise Arsan'ın gerçekte Ahmet Hakan olduğu kesinleşti.

Hürriyet'in 'islami çevrenin hergelesi' diye tanıttığı gizemli yazarı Ahmet Arsan'ın kim olduğu çok tartışıldı. Hatta Arsan'ın aslında Ahmet Hakan olduğu konusunda ortak bir yargı oluşmaya başladı.

Bugün ise Arsan'ın gerçekte Ahmet Hakan olduğu kesinleşti. Hürriyet Pazar'da yazan Ahmet Arsan bugün yine köşesinden okuyucularıyla buluştu. Ancak ilginç olan şu ki Hürriyet'in web sitesinde ise aynı yazı Ahmet Arsan değil Ahmet Hakan imzasıyla görülüyor. Yani Hürriyet kendi kendini sobelemiş oldu. Tabii web sitesinde yazının Ahmet Hakan imzasıyla sunulurken, gazetenin basılı nüshasında Ahmet Arsan imzasıyla sunulmasının nedeni anlaşılamadı. Teknik bir hata mı yoksa gayrı resmi bir kabül mü olduğu hala bir muamma.

Artık Ahmet Arsan kimdir tartışması yarı resmi bir cevap bulmuş olduğuna göre Ahmet Hakan'ın konuya dönük bir açıklama yazıp yazmayacağı da merak konusu.

İşte Hürriyet Pazar'da bugün Ahmet Arsan'ın yazısı:

İşte Hürriyet'in web sitesinde aynı yazının Ahmet Hakan imzalı hali:

Bu haber toplam 1588 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri