Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İ.Toraman pişman oldu

04 Ağustos 2008 / 16:10
Kartal'ı sarsan kavganın aktörlerinden İbrahim Toraman bin pişman. Medya önüne çıktı ve tekrar tekrar özür diledi.
Beşiktaş'ın Avusturya'daki ilk etap kampında kavga etmeleri nedeniyle takımın birinci kaptanı İbrahim Üzülmez ile birlikte kadro dışı kalan İbrahim Toraman, yaşananlardan dolayı özür diledi.

BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde basın toplantısı düzenleyen Toraman, "Özür diliyorum. Bazen insanın elinde olmayan nedenlerden ötürü bazı şeyler olabiliyor. Kavga olayı bir hatadır ve olmuştur" dedi.

İşte Toraman'ın konuşmasından satırbaşları;

-"Çok ağır günler geçirdiğimi söyleyebilirim. Böyle bir camiada, böyle bir olayla anılmaktan ötürü üzgünüm. Hayatımın en zor dönemlerinden birini geçirdim. "

EN AĞIR CEZAYI ÇEKTİK

-"Hatamızı kabul ediyoruz. Bu doğrultuda başkanımızdan, yönetim kurulumuzdan, hocamızdan ve Sinan Engin abiden de özür diliyorum. Onları da zor duruma düşürmüş olduk. Bir şekilde biz de olayın en ağır şekilde cezasını çektik."

"AFFEDİLMEYİ İSTİYORUM"

"Bundan sonrası artık büyüklerimize kalıyor. Affedilip edilmeyeceğimiz konusunda bana bir şey söylenmedi. Affedilmeyi istiyorum, çünkü bu takımda formamı giymek ve futbol yaşantımı burada sürdürmek istiyorum. Beşiktaş'tan ayrılmayı kesinlike düşünmüyorum ve burada futbolu bırakmayı istiyorum."

"BAŞKANDAN ÖZÜR DİLEDİM"

-"Olaydan sonra hiç görüşmemiştim ve kızgın olduğunu düşündüğüm için arayamamıştım. Kendisinden özür diledim. Ayrılmak istemediğimi söyledim. Başkanımız da anlayışla karşıladı. Ama affedilip edilmeyeceğim konusunda bana söylenen bir şey yok."

-"Kesinlikle benim düşüncem ilk planda burada kalmak, formamı yeniden giymek ve başarılı olabilmek."

O ANDA OLDU

-"Onun adına da üzüldüm. İnsan istemediği anlarda hatalar yapabiliyor. O an gelişen bir şey ve sağlıklı düşünemiyorsunuz. O anlık oldu ve o sayfayı kapattık biz. Oldu ve bitti. Şimdi yeni bir sayfa açmak istiyoruz."

DERS OLDU
-"Bu bize bir ders oldu ve beni çok olgunlaştırdı. Bundan sonraki hayatımıza daha iyi yansıyacaktır. Yeniden şans verilirse de bu fırsatı daha iyi değerlendirip, performansımın üzerine çıkacağımı
Kaynak:
Bu haber toplam 882 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri