Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kaptan'dan Messi Fırçası

16.02.2010 07:24
G.Antep yenilgisi sonrası Beşiktaş'ın kaptanı İbrahim Üzülmez, takım arkadaşlarına isyan etti!

Beşiktaş Kaptanı, Gaziantep yenilgisinin ardından ateş püskürdü, “Herkes genç diye tutturuyor. Bu takımda kimse kendini Messi sanmasın. Bütün ataklar neredeyse, 36 yaşındaki İbrahim Üzülmez ile 35 yaşındaki Yusuf Şimşek’in sol kanadından geliyor” dedi

Beşiktaş, Gaziantepspor yenilgisinin şokunu üzerinden atmaya çalışırken, Kaptan İbrahim Üzülmez’in sözleri dikkat çekiciydi.
Siyah-beyazlıların emektar ismi, takımın beklentilerini karşılayamayan gençlere kızgın olduğunu gösterdi, “Kimse kendini Messi sanmasın” diye konuştu.
Tam şampiyonluk havasına girecekken beklenmedik bir mağlubiyet aldıklarını söyleyen tecrübeli oyuncu, “Bu takımın neredeyse bütün atakları, 36 yaşındaki İbrahim Üzülmez ile 35 yaşındaki Yusuf Şimşek’in bulunduğu sol kanattan geliştiriyor. Herkes genç diye tutturuyor. Ama kimse kendisini Messi sanmasın” diye konuştu.

"MÜTEVAZI OLMAYACAĞIM"
Tecrübeli futbolcu,  “Özveriyle oynamazsan başarıyı yakalayamazsın. Şuna herkesin inanmasını istiyorum; bu takımda gerçekten çok yetenekli oyuncular var. Fakat özveri olmayınca o yetenekler sahaya bir türlü yansımıyor” ifadelerini kullandı.
Her zaman Beşiktaş’ın başarısı için çalıştığını söyleyen İbrahim Üzülmez sözlerini şöyle tamamladı:
“Artık mütevazı olmak istemiyorum. 36 yaşımdayım, 90 dakikanın sonuna kadar terimin son damlası için koşuyorum. Yabancı olsaydım çoktan baştacı olmuştum. Gaziantepspor maçında  çıldırma noktasına geldim. Canlanın diye bağırmaktan benim canım çıktı. Bir an önce kendimizi toparlamamız lazım. Önümüzde kazanmamız gereken bir Galatasaray maçı var.”

(MİLLİYET)

Bu haber toplam 784 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri