Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Fidan Anneye Kimse söyleyemedi

27.03.2009 17:14
Muhsin Yazıcıoğlu'nun 87 yaşındaki annesi Fidan Yazıcıoğlu, olayın ardından büyük üzüntü içerisinde oğlundan haber bekliyor
BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun da içinde bulunduğu helikopterin enkazına ulaşılmasının ardından Sivas'ta olayın büyük üzüntüsü yaşanıyor.

Muhsin Yazıcıoğlu'nun 87 yaşındaki annesi Fidan Yazıcıoğlu, olayın ardından büyük üzüntü içerisinde oğlundan haber bekliyor. Sürekli dualar eden anne Fidan Yazıcıoğlu'na helikopterin enkazına ulaşıldığı yönünde televizyonda yer alan haberlerin izlettirilmediği, başka bir odada yakınlarıyla kaldığı bildirildi.

Evde bulunan Muhsin Yazıcıoğlu'nun kız kardeşleri Naziye Soysal, Mavuş Ocak, dayıları Kemal ve Ömer Yılmaz ile diğer akraba ve yakınları da endişe içerisinde televizyon başında gelişmeleri takip ediyor.

EVDE GÖZLER YAŞLI

Ziyaretçi akınına uğrayan evde gözyaşları içerisinde gelişmeleri izleyen aile fertlerini yakınları ve komşuları teselli etmeye çalışıyor.

Bu arada tedbir amacıyla evin olduğu yerde 2 ambulans ve polis ekipleri bulunduruluyor.

İHA MUHABİRİNİN EVİNDE ACI

Helikopterde bulunan İHA muhabiri İsmail Güneş'in eşi Yasemin Güneş'in kaldığı akrabalarının evinde ise büyük bir üzüntü yaşanıyor. Genç muhabirin cesedine ulaşıldığı yönündeki televizyon haberlerinin ardından evden feryat ve çığlık sesleri yükseldi.

Eve basın mensuplarının girmesine izin verilmezken, ev önünde bekleyen Güneş'in bazı meslektaşlarının da gözyaşlarını tutamadıkları görüldü.

İsmail Güneş'in Tuluğhan ve Çağan adlı küçük yaştaki oğullarının ise başka bir akrabalarının yanına bırakıldığı öğrenildi.

İHA muhabirinin eşi Yasemin Güneş'in kaldığı akrabalarının evine de sağlık ekipleri geldi.

Kaynak:
Bu haber toplam 878 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri