Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İkitelli'de 4 kişinin cesedine ulaşıldı

09.09.2009 10:21
İstanbul İkitelli'deki TIR garajında kaybolan 4 kişinin cesedine ulaşıldığı öğrenildi.
Dün Tekirdağ'da ölümlere neden olan sel felaketi bugün de İstanbul'da 5 kişini ölümüne yol açtı.

İstanbul İkitelli'deki TIR garajında kaybolan 4 kişinin cesedi bulundu. TIR garajında bulunanlar sabah kurtarılmak için imdat çağrısı yapmışlardı. Ancak üzerinden uzun zaman geçmesine rağmen bölgeye yardım ulaştırılamadı. Bir süre kaybolan ve haber alınamayan kişilerin daha sonra cesetlerine ulaşıldı.

Bölgede havadan ve karadan arama kurtarma çalışmaları devam ediyor.

VATANDAŞLAR MAHSUR KALDI

Sultangazi, Gaziosmanpaşa, Arnavutköy, Cebeci gibi yerlerde de su baskınları yaşandı. Sokaklar ve caddelerden akan suların özellikle bodrum ve birinci katlardaki evlere dolması nedeniyle birçok vatandaş mahsur kaldı.

İtfaiye ekipleri su tahliyesi ve kurtarma çalışmalarına yetişmekte zorlandı. Habipler yolu üzerinde bulunan İstanbul Ulaşım A.Ş. de sular altında kaldı. Habipler'de bulunan eski Edirne asfaltı, araç trafiğine kapatıldı. Şehirde sağanak da itfaiyenin su tahliyesi ve kurtarma çalışmaları da aralıksız devam ediyor.

İstanbul TEM otoyolunda mahsur kalan araçlarda bulunan vatandaşlar olay yerine getirilen botlarla kurtarılmaya çalışılıyor. Kurtarma çalışmaları zor şartlarda sürüyor.Bu haber toplam 982 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri