Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İNGİLTERE'NİN EN GENÇ BABASI

13 Şubat 2009 / 22:24
İngiltere 13 yaşında baba olan Alfie'yi konuşuyor.

Atila Altuntaş'ın Haberi

Alfie Patten sadece 12 yaşındaydı, kız arkadaşı Chantelle’de 14 yaşında, arkadaş oldukları günden fazla bir zaman geçmemiş tiki, Chantelle erkek arkadaşı Alfie’den hamile kaldığını fark etti.

Dört gün önce çocuk yaştaki bu ikiliden Maisie Roxanne adlı bir kız çocuğu dünya’ya geldi. Çocuğun sağlıklı ve sevimli olduğu bildirildi.

Biranda İngiltere medyasının bir numaralı gündemi haline gelen bebek Maisie, annesi Chantelle ile ailesinin evinde kalacağı belirtildi.

İngiltere’nin en genç babası unvanını alan Alfie henüz 13 yaşında olması nedeni ile ailesi onun baba sorumluluğu taşıyamayacağını, bu sorumluluğun bebeğin annesi ile ailesinin üstlenmesi gerektiğini ifade ettiler.

Atari oynamayı seven ve koyu bir Manchester United takımı taraftarı olan Afie ‘’Babalığın nasıl bir duygu olduğunu hala hissedemiyorum ama çocuğuma bakmak için iyi bir baba olacağım ‘’dedi.

Alfie’ye göre daha yetişkin olan anne Chantelle ‘’Acaba! Yanlışmı yaptım? Bilemiyorum ama çokta umursamıyorum. İnancım o ki, ilerde öyle bir aile olacağız ve evimiz sadece sevgiyle dolacak’’ dedi.
Kaynak:
Bu haber toplam 7740 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri