Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İnsanın Kanını Donduran 1 Haber

02 Temmuz 2008 / 09:37
Arkadaşlarına 'Hamileyim' yalanı söyledi gidip çocuk çaldı. Ama o insanlık suçunu işlerken seçtiği yöntemin korkunçluğu herkesin kanını dondurdu.
Arkadaşlarına 9 aylık hamile olduğu yalanını söyleyen Phiengchai Sisouvanh Synhavong, doğum yapmak üzere olan bir kadının karnını keserek bebeğini çaldı. Cani kadın yakalanırken bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı.ABD'nin Kennewick bölgesi akıl almaz bir cinayetle sarsıldı. Hamileliğinin son günlerini yaşayan 27 yaşındaki Araceli Camacho Gomez'i kaçıran cani, kadını öldürerek bebeğini çaldı.

POLİSİ ARADI

23 yaşındaki Phiengchai Sisouvanh Synhavong isimli cani kadın Gomez'i silah zoruyla kaçırarak göğüs kafesinden yaraladı. Kennewick Parkı'nda Gomez'in karnını deşen Synhavong, erkek bebeği alarak olay yerinden kaçtı. Cinayeti işlemesinin ardından polis imdatı arayan Synhavong, tek başına bir bebek doğurduğunu fakat çocuğunun öldüğünü düşündüğünü belirtti.

Cani kadının şüpheli telefonu üzerine bağlantıdan olay yerini bulan polis baskın düzenledi. Öldürülen Gomez'in bulunduğu yerin 100 metre kadar ilerisinde bulunan Synhavong'un çantasında kanlı bezler ve bıçak bulan polis kadını tutukladı. Yetkililer bebeğin Washington'da tedavi altına alındığını sağlık durumunun iyi olduğunu açıkladı.

ÖMÜR BOYU HAPİS

Mahkemeye çıkartılan Synhavong'un ağır bir travma geçirdiği belirtilirken, caninin en az ömür boyu hapisle cezalandırılacağı ifade ediliyor. Polis Synhavong'un uzun süredir çevresindekilere kendisinin hamile olduğunu ve dokuzuncu ayına girdiği yalanıyla insanları kandırdığını belirtti.
Kaynak:
Bu haber toplam 900 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri