Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

'Atlamadı, öldürüldü'

15.06.2009 09:35
İnternette tanıştığı gençle kaçarak evlendikten sonra, anne ve babası eşiyle görüşmeye gelince 9. kattan atlayarak intihar eden genç kızın cinayete kurban gittiği iddia edildi.
'İNTİHAR ETTİĞİNE İNANMIYORUZ'

Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) İskenderun Meslek Yüksek Okulu öğrencisi Mehmet P. ile kaçarak evlendikten sonra, Mehmet P'nin ailesinin oturduğu apartmanın 9. katından atlayarak intihar eden Mehtap P'nin cenazesi, Adana Adli Tıp Kurumu'ndaki otopsinin ardından ailesine verildi. Mehtap P'nin, Çorum'un Boğazkale İlçesi'nde toprağa verileceği öğrenildi. Anne Güllü Meteoğlu, “Düğün için Adana'ya geldik, düğününe hazırlanırken cenazesiyle yıkıldık” diyerek gözyaşı döktü.

Amca Ahmet Meteoğlu ise, yeğeninin cinayete kurban gittiğinden şüphelendiklerini belirterek, “Annesi Mehtap'ı sorduğunda, 'İçeride, hemen gelecek' dediler. Bir dakika geçti ki 'Kızınız balkondan atladı' dendi. Kollarında ve boynunda morarma vardı. Atlayalı 1 dakika olmuş, bu kadar kısa sürede morluk oluşması bizde şiddet gördüğü düşüncesi uyandırdı. İntihar ettiğine inanmıyoruz. Belki öldürülüp aşağı atıldı, belki de atlamaya zorlandı. Suçlular varsa cezalarını çeksinler” diye konuştu.
Bu haber toplam 844 defa okunmuştur

Etiket(ler): , ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri