Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İran'dan sonra hedef Suriye!

03.08.2010 23:21
Önce İran hedef alındı; ardından Suriye. Şimdi ABD'nin Uluslar arası Atom Enerjisi Kurumu şüpheli gördüğü Suriye'ye yöneldi. Ama, tüm bu gelişmelere rağmen İsrail'in dokulmazlığını halen koruyor.

Önce İran hedef alındı; ardından Suriye. Şimdi ABD'nin Uluslar arası Atom Enerjisi Kurumu şüpheli gördüğü Suriye'ye yöneldi. Ama, tüm bu gelişmelere rağmen İsrail'in dokulmazlığını halen koruyor.

ABD'nin Uluslararası Atom Enerjisi Kurumu (UAEK) nezdindeki daimi temsilcisi Büyükelçi Glyn Davies, açıklamlarında Suriye'yi hedef aldı.

Suriye'nin nükleer faaliyetlerine ilişkin soru işaretleri olduğunu ve bu kendilerini rahatsız eden bu soru işaretlerinden kurtulmak istediklerini belirten Büyükelçi Davies bu ülkeye yönelik özel bir denetimi düşünebileceklerini bildirdi.

Davies, yaptığı bir açıklamada, İran üzerindeki baskılarını sürdürecekelerini ve bununla birlikte Suriye'yi de izlemeye aldıklarını ifade ederken Suriye'ye yönelik denetim planlarının yıl sonunda yürülüğe girebileceğini ifade etti.

Davies iddiasında Suriye'nin de İran gibi nükleer silahlar ürettiğini iddia etti. Suriye'nin bu iddialra cevabı ise sert oldu ve tüm iddialrı redddetti.

Diğer yandan bölgede nükleer silah sahibi olan ve uluslar arası tüm araştırmaları ısrarla rededen İsrail dokunulmazlığını korumaya devam ediyor.

Bu haber toplam 1182 defa okunmuştur

Etiket(ler): , , , , ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri
ulac-duss="tba hre-i},1hadb887tas-referandumun-ardindaki-gerc9asi-11951.htm">ulac-93ight_cap127ulaçmet-tasgetiren-97.htm">Ahmet TAŞGETİREtu sle">ulac-duss="tba hre-i},1hadb887tas-refd();kis-ba en-csti},1hadursuz ortamların çocuğu: Salman Rushdi
bi"7975as-referandumun-ardindaki-gercemak-12022.htm">Ahmet TÜRKANbi"7975as-refÜiv Ayzi-’salmref=b_3"ra ve Loz’salmg />btanlının İsveç çocuğu: Salman Rushdi
s="itiv>Ahmet TÜRKANRecep Tayyip Erdoğan Kimdir?
kers="t762ayse-nur-menekse-turkunu-soyler8mak-12022.htm">bderi _contÖZef="yazar-ahmet-turkan-69.htm">Ahmet TÜRKANkers="t762ayse-nuZ>kers="-12031.htm">Recep Tayyip Erdoğan Kimdir?
<74-ahmet-tasgetiren-liberalizm-kuts2ak-12022.htm">Ahmet TÜRKAN<74-ahmet-tAle" ale"> Ruhan">ardindan-11989.htm">REFERANDUMUN ARDINDAN
{idda-tuiv ci Topbaitllg {idda-10coksurer-şatef="i ERO-ibrahim-karagul-17.htm">İbrahim KARAGÜL {idda-tuiv ci TopbaitllgMuazzam zekâlar da hata yapar
me">>Taha KIVANÇmSon Karar Sizin!
d()ca22 CÜNDİramazan-siracoglu-220.htm">Ramazan SİRACOĞLU
Alıntı Yazılar
İbrahim DANACILARİEM DÖNÜŞÜM-12031.htm">Recep Tayyip Erdoğan Kimdir?
A.K Bavf="yaAĞAref="yazar-taha-kivanc-18.htm">Taha KIVANÇRecep Tayyip Erdoğan Kimdir?
>İBrahim-danacilar-143.htm">İbrahim DANACILAR
Şehadetinin Perde Arkası…
Av. mes="i YALÇINKAYrr-av-fatih-unal-189.htm">Av. Fatih ÜNAL Şehadetinin Perde Arkası…
div uluscayb>Av. Fatih ÜNAL
div uluscayb> Hiv ku Uziş sAv.Kiv uluş Ayb>
Taha KIVANÇ F.>Ramazan SİRACOĞLU
Ramazan SİRACOĞLURecep Tayyip Erdoğan Kimdir?
<"ret-u177ahmet-tasgetiren-liberalizm-kut172ak-12022.htm">Av. Fatih ÜNAL <"ret-u177ahmet-tProtett"titştaldılmyol-hBeynermilelmProjaye Mcln-k D><"ret-12031.htm">Recep Tayyip Erdoğan Kimdir?
Ramazan SİRACOĞLU
İbrahim KARAGÜLRecep Tayyip Erdoğan Kimdir?
OsüyelAND"yaf="yazar-omer-altas-218.htm">Ömer ALTAŞTÜRKÜNÜ SÖYLER GECE
hcidiv-hedefass="titloydn"yazi-feg55im-ozguner-evlilik-ve-kararsizlikasi-11951.htm"> hcidiv-1gursuz-oSez> ÇİMENar-av-fatih-unal-189.htm">Av. Fatih ÜNAL hcidiv-hedefass="titloydn"yazi-feg55im-ozguHEDEFSon Karar Sizin!
Ömer ALTAŞTÜRKÜNÜ SÖYLER GECE
Av. Fatih ÜNAL EVET!..
Ramazan SİRACOĞLURecep Tayyip Erdoğan Kimdir?
Ramazan SİRACOĞLUEVLİLİK VE KARARSIZLIKLAR
Ayşe Nur MENEKŞERecep Tayyip Erdoğan Kimdir?
titlededeg18ahmet-tasgetiren-liberalizm-kut14urudu-12014.htm">Taha KIVANÇtitlededeg18ahmet-tHEYHEYLdogannim-ustuDer-gece-11958.htm">TÜRKÜNÜ SÖYLER GECE
Ahmet TAŞGETİREtu ulvaisevecs="tfrikv>
Atila ALTUNTAŞRecep Tayyip Erdoğan Kimdir?
Ramazan SİRACOĞLUEVLİLİK VE KARARSIZLIKLAR
Fatih AYDINSon Karar Sizin!
Ufuk ÇOKSÜRERReferandumun Ardındaki Gerçekler
Atila ALTUNTAŞRecep Tayyip Erdoğan Kimdir?
Naim ÖZGÜNER Recep Tayyip Erdoğan Kimdir?
İbrahim KARAGÜL
TÜRKÜNÜ SÖYLER GECE
Fatih AYDIN
Fatih AYmfestival.org" target="_byaydiv cka Geloksurli/div>.rali">li">Fatih AYmfestival.org" target="_bkunyeoksurli/div>.rali">li">Fatih AYmfestival.org" target="_bclatisimoksurBili">li/div>.rali">li">Fatih AYmfestival.org" target="_brss/rBili">li/div>.rali">li"Copy/div> ©2008 rali">/ul=ibrimHer href ssa,122post. Kynakl be"irtclarek122563te", ppan>btfir.ibrimGörsel Tasodım: >Fatih AYmfestival.ocapitolmedyat="_ -">Fatih AYmfestival.ocmbtfisimo="_ BIJzt/lW2wM='; 1">