Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İsrail Askerlerine Şok Baskın

09 Ocak 2009 / 18:23
Kassam'dan İsrail Askerlerine Şok Baskın: 8 Asker Öldürüldü
Kassam Sözcüsü Ebu Ubeyde: Siyonist askerlerin içinde bulunduğu ev ilk önce RPG'ler ile vuruldu... Sonrasında 8 siyonist askeri öldürüldü.
İsrail 10. Kanalının 8 askerin öldürüldüğünü doğruladığı bildirildi.

Hamas lideri Muşir el Mısri: Kara savaşı, bizim savaşımız. Fakat henüz daha başlamadı. Çünkü siyonist güçler hala Gazze'nin dış bölgelerinde. Direnişin siyonist güçlere karşı hazırlığı şuanda mükemmel.

Kassam Sözcüsü Ebu Ubeyde: Evet, söz konusu haber doğru. Özel güçlerimiz, işgal edilen bir evin içerisindeki 8 siyonist askeri öldürdü. Biz bir şey söyleyince sadece sözde kalmaz eylemlerimizle gerçekleştiririz. Düşman, bizden daha fazlasını beklesin.

Hamas lideri Muşir el Mısri: Filistin direnişi bu savaşta çok az kayıp verdi. Filistin direnişi şimdi işgal güçlerine karşı savaşta. Direniş, işgal topraklarına günde onlarca füze fırlatabilmektedir. Siyonistlerin sivilleri hedef alması sadece ve sadece siyasi-askeri alandaki başarısızlıklarını göstermektedir. İşgal güçlerinin Gazze'de vurdukları 1000 hedefin hepsi de sivil alanlar.

İsrail askerlerinin öldürüldüğü az önce el Cezire tarafından da doğrulandı.

Hamas lideri Muşir el Mısri: Kassam özel birliğini, düzenlediği operasyondan ötürü kutluyoruz: Kassam, siyonist askerlere iyi bir ders verdi.

Kassam, az önce İsrail askerleri tarafından işgal edilen bir eve baskın düzenlemişti. Son olarak elimize ulaşan habere göre Kassam, evde bulunan 8 İsrail askerini öldürdü ve hemen geri çekildi.
Bu haber toplam 842 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri