Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İsrail bayrağının Deşifresi!!

19 Ocak 2009 / 21:53
İsrail bayrağındaki Mavi çizgilerin anlamı nedir? Ortada bulunan yıldız neyi temsil eder? Bayrak neyi deşifre ediyor?

 

İsrail bayrağında üstte bulunan çizgi Türkiye'de bulunan fırat nehri altta bulunan ise mısırdaki nil nehrini temsil eder ortadaki YILDIZ şekli ise hz.davudun mührüdür.Yani bu nehirler arasındaki topraklar İsrailoğullarına aittir.

O yıldız Davut Yıldızı'dır. Bu işaret Tanrı tarafından Davut peygambere verilmiştir. İki tane iç içe geçmiş olan üçgen'den ibarettir. üçgenlerden sivri ucu yukarı doğru olan insanın Ruhani, aşağıya doğru olanı ise İnsani yönünü ifade eder. Yani ikisi birlikte tek olarak düşünüldüğünde "Tanrısal İnsan'ı" temsil eder.

İsrail'in 1990 yılların başında yaptığı Propagandalardan biri şudır'' Harran bölgesinde doğan çocukların kutsal olduğu'' ile ilgili yahudi vatandaşlarına yaydığı,tartışılanlardan anlaşıldığı üzerede İsrail'in gelecek yıllar için yatırım yaptığı ve alt yapıyı oluşturmaya başladığı anlaşılıyor.Yakına Vatandaşlıkla ilgili kanununda değişeceği ortaya çıkıyor.

1997_1998 yıllarında Türkiye gazetesinde yanlış hatırlamıyorsam ''Necati ÖZFATURA''nın bu konu ile ilgili dönemin Ecevit Hükümetine yönelik Bir sorusu vardı buda ''GAP Bölgesinde Yahudilere satılan arazilerin ne kadar olduğu ve bu satışın ne şekilde olduğu konusunda idi.''Buna cevap veren Çevre ve Orman bakanı ''İsraille Tarımı geliştirme üzerine Çiftlikler kurmak üzere anlaşıldığını ''açıklamıştı. Bir süre sonrada Terörist başı Kenyada yakalanmıştı. Yada bıunlar kısa aralıklarla olmuştu. İsrail'in bir ülkeye yerleşmek için belirli bir periyod izlediği ve bunu yaparken Terör,arabuluculuk,İstihbarat yardımı yatırım finansman gibi sektörleri kullandığı biliniyor. O zaman amaç Ne?

haberhilal.com

Bu haber toplam 37796 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri