Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İsrail deccal savaşını başlattı

30 Aralık 2008 / 15:54
RealJewNews.Com’un (Gerçek Yahudiler) yazarlarından Rahip Nathanel Kapner, İsrail’in Gazze’de düzenlediği katliamı İncil’deki “Canavar” ve "Deccal" ile ilişkilendirdi.
“BUGÜN GAZZE, HAFTAYA BATI ŞERİA, YARIN DÜNYA” diye yazar politika analisti Kawther Salam ve deva eder: “Filistinlilere karşı yapılan etnik temizlik planları 1880’lerde yazıldı ve İsrail’in bu planlardan geri dönmeye niyeti yok”.

Siyonistler, yerli Filistin halkın kökünün kazınması çağrısını Siyonizm’in kurucusu Theoder Herzl’le yaptı. 1880’lerin sonunda, Herzl Arapların Siyonist Yahudilerden ayrılması için güç kullanılması çağrısında bulundu:

“En iyisi meteliksiz Filistin halkını kendi ülkemiz içinde iş vermeyerek sınırlarımızdan yok edilmesini sağlamaktır”.

Herzl’in güç kullanarak ayrımını, ödlekçe etnik temizlik uygulayarak 1948’de başlatan İsrail’in ilk başbakanı David Ben Gurion oldu:

Yahudi Devleti’nin BM’lerce ayrılması teklifi Siyonist hedefimize uygun değildi. Bu bölgede tarihi amacımıza ulaşmamız mümkün değildir. Fakat daha büyük Siyonist uygulama için önemli bir basamak olabilir. En kısa süre içerisinde Yahudi gücünü tüm Filistin’de hakim kılmalıyız”.

Şu an Gazze’de yaşananların bir meşum kehaneti olarak Ben Gurion, 1967’de Siyonist tarihi amacın uygulanması için hangi yolların kullanacağını alenen açıkladı.

“Terör, suikast, yıldırma, topraklarına el koyma ve tüm sosyal hizmetleri keserek Filistin’in Arap nüfusundan kurtulmalıyız”.

Aziz John, Patmos’ta MS 64’te sürgündeyken verilen “Esinlenme” de (Revelations) “Deccal’e (Beast) kim karşı çıkacak” diye seslenildiğini duydu.

“Bundan sonra olacak” şeylerle ilgili olarak Aziz John, bu “canavar”a güçlerinin kadim bir ejderha, Şeytan’ın kendisi tarafından verildiğini anlatıyor. Canavarın gücü karşısında bağrışan kalabalıkların “Bu canavarla kim savaşacak?” dediğini duyar. Bugün, İsrail’in hayranı olan Hıristiyan-Siyonist kalabalıklar, Filistinlilere yapılan katliama kafalarını çevirmekteler.

İsrail’in Gazze’deki sivil halka karşı olan canavarca saldırısı, 27 Aralık 2008’de Deccal Festivali Hanuka’da başladı.

Deccal Filistinlileri suçladı

Fakat Aziz John’un “birçoklarının canavara tapmasını sağlayan” olarak betimlediği “Deccal”, şiddetin artmasının sorumluluğunu Hamas’a yükleyerek, önceden tahmin edilecek şekilde örgütü İsrail’e füze göndermekle suçladı. İsrail’in Noel’de Gazze’deki soykırımına engel olmak için ABD’den gık bile çıkmadı. Bush yönetiminin “Hanuka’sı kutlu olsun!”, masum Filistinlerinin kanını döken İsrail’in yalakalarının.

İsrail hava kuvvetlerinin Gazze’deki saldırılarının başlangıcında, İsrail Savunma Bakanı Ehud Barak, Gazzelilere karşı Yahudi nefreti içerisinde, “Bu sadece başlangıç” ve “Ateşkes zamanı ve savaş zamanı vardır. Şimdi savaşma zamanı” dedi.

Fakat bu kana susamış Siyonist Yahudi Ehud Barak kimle savaşıyor? Gazze Şeridi’ndeki Filistinli kadınlar, çocuklar ve silahsız sivillerle.

Tüm saygıdeğer Amerikalılara sesleniyorum, ben Rahip Nathanel Kapner, eski Yahudi ve şimdinin Ortodoks Hıristiyan’ı:

Zaman Bizim İçin Savaşma Zamanıdır! Zaman İnsanoğlunun Düşman İsrail’in Siyonist Yahudilerine Karşı Savaşma Zamanıdır!


Kaynak:
Bu haber toplam 6144 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri