Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Siyonistler saldırdı: 2 Şehit, 30 Yaralı

31.05.2010 06:07
İsrail askerleri, Gazze'ye insani yardım malzemesi taşıyan gemilere girerek yardım gönüllülerine ateş açtı.

Terör devleti İsrail'in 5 adet büyük savaş gemisi ve 14 adet küçük çaplı hücum gemisiyle İHH insani yardım filosunu kuşatmasının ardından gemilerin uydu yayınını kesti. Terörist İsrail komandoları sonunda filoya saldırı düzenledi.

İsrail askerleri gemideki yaralıları topluyor. Mavi Marmara'daki yaralıların ilk tedavileri de gemide yapılmaya başlandı. Resmi olmayan açıklamalara göre gemide 2 sivilin şehit olduğu, 30'un üzerinde ise yaralı bulunduğu yönünde...

SAAT 05.58

İsrail askerleri, Gazze'ye insani yardım malzemesi taşıyan gemilere girerek yardım gönüllülerine ateş açtı. Saldırıda ikisi ağır en az 30 kişi yaralandı.

SAAT 05.48

İsrail 5 büyük askeri savaş gemisiyle ve 14 zodyakla kuşattığı İHH insani yardım filosunu saat 05:06 sıralarında vurdu. Zodyaklarla yaklaşan İsrail komandoları, gemi yayınının kesilmesinin ardından harekete geçti. Gemiden karşı konulması üzerine İsrail komandoları ateş açmaya başladı.Açılan ilk ateşte 2 sivilin hayatını kaybettiği, 30'un üzerinde sivilin de yaralandığı öğrenildi. Bu bilgiler İHH Başkanı Bülent Yıldırım'ın ilk açıklamasından öğrenildi. Henüz resmi bir açıklama yapılmış değil.

Bu haber toplam 1552 defa okunmuştur

Etiket(ler): , , , ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri