Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Siyonistlerde 200 Nükleer Başlık Var

11.04.2010 14:12
Uluslararası Stratejik Araştırmalar Enstitüsü’nün tahminlerine göre Siyonist işgal devletinin halihazırda yaklaşık 200 nükleer başlığa sahip olduğu bildirildi.

Merkezi Londra’da bulunan Uluslararası Stratejik Araştırmalar Enstitüsü’nün tahminlerine göre Siyonist işgal devletinin halihazırda yaklaşık 200 nükleer başlığa sahip olduğu bildirildi.

Askeri konularda yayın yapan İngiliz Jane’s Grup ise Siyonist işgal devletinin sahip olduğu nükleer başlık sayısını 200 ila 300 arasında tahmin etti.

İngiliz dergisi bugünkü sayısında Siyonist işgal devletinin dünyada nükleer alanda en büyük altıncı devlet olduğunu yazdı. Dergi, “İsrail, uzmanların tahminlerine göre 200 ila 300 arasında nükleer savaş başlığına sahip ve bu İngiltere’nin sahip olduğu nükleer başlığa denk” dedi.

Siyonist işgal devletinin bu başlıkları karadan karaya Eriha-2 ve Eriha-3 füzelerine takabileceğini yazan dergi, işgal devletinin nükleer füzeleri savaş uçaklarından ve denizaltılardan da fırlatma gücüne sahip olduğunu belirtti.

Öte yandan, uluslararası birçok uzmanın üyesi olduğu “Nükleer Tehdit İnisiyatifi” (Nuclear Threat Initiative) isimli Amerikalı sivil örgüt, Siyonist işgal devletinin nükleer tersanesinin 200 ila 300 arası nükleer başlık içerdiğini bildirdi.

Filistin Enformasyon Merkezi

Bu haber toplam 868 defa okunmuştur

Etiket(ler): , ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri