Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İsrail'den Filistinli çocuklara zehirli tuzak

18.09.2009 14:07
Öldürdüğü Filistinli gençlerin organlarını çalmakla suçlanan İsrail şimdi de Filistinli gençleri zehirlemekle suçlanıyor. İsrail tüm bu suçlamalar karşısında hala sessiz.
Net news.com adlı haber sitesinde yeralan iddiaya göre, Gazze'de yaşamakta olan bir Filistinli kızın ciklet çiğnedikten sonra garip davranışlarda bulunduğu polise bildirildi. Uzmanlar yaptıkları analizlerde cikletlerin içinde cinsel isteği artıran maddelerin bulunduğunu ortaya çıkardı. Filistinli bir uyuşturucu satıcısı cikleti İsrailli ajanlardan aldığını itiraf etti.

Olaya karışmasından şüphelenen bir kaç kişi gözaltına alındı. Polis yetkilileri, İsrail ajanlarının toptancı ve bakkalları cikletlerin gençlere bedava dağıtılması için teşvik ettiklerini açıkladılar.

Geçtiğimiz günlerde bir otomobilin içinde alt bölümlere gizlenmiş uyuşturucu ve alkol ele geçirildi. Arabanın sahibi alkol ve uyuşturucuları İsrail istibarat teşkilatında görevli bir subayın yardımı ile Gazze'ye soktuğunu itiraf etti. İsrail bütün bu suçlamalar karşısında sesiz kalmayı yeğliyor.

Bu haber toplam 1154 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri