Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Topbaş Çılgın Proje hakkında konuştu

25.09.2010 03:32
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Başbakan Erdoğan’ın açıklayacağını söylediği ‘’çılgın proje’’ ile ilgili bakın ne dedi?

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, AK Parti Genel Merkezi’nde  gazetecilerin Başbakan Erdoğan’ın açıklayacağını söylediği ‘’çılgın proje’’ ile ilgili sorularını cevapladı.

Topbaş, İstanbul’da birçok proje olduğunu belirterek, Başbakan’ın Belediye Başkanlığı döneminde düşündüğü bazı projelerin de bulunduğunu söyledi.

Bunlardan bir tanesinin Taksim Meydanı’nın yayalaştırılması olduğunu belirten Topbaş, “Kendilerinin de yaptırdığı projeler, bizim de hazırladığımız projeler var. Bunları değerlendireceğiz. Bir tanesine karar vererek, uygulamaya geçireceğiz’’ diye konuştu.

O PROJEYİ BAŞBAKAN AÇIKLAYACAK

 Erdoğan’ın Atatürk Kültür Merkezi ile ilgili açıklamalarını da hatırlatan Topbaş, ‘’Diğeri çok farklı proje. Onu kendisi açıklayacak’’ dedi. Proje ile ilgili Dubai’den örnek verildiğinin belirtilmesi üzerine Topbaş, ‘’Dünyada örneği yok’’ karşığını verdi. AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşçu da ‘’Başbakanın şaşırtan projelerinin olması sürpriz değil’’ dedi

Bu haber toplam 1378 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri