Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İstanbul'da okullar yarın tatil

05.10.2010 22:09
İstanbul'un düşman işgalinden kurtuluşunun 87. yıl dönümü kutlamaları kapsamında yarın ilk ve orta öğretim okulları tatil. Öte yandan bazı yollar trafiğe kapatılacak. İŞTE DETAYLAR;

6 Ekim İstanbul'un kurtuluş yıl dönümü ve okullar bir gün kapalı olacak. Öte yandanİstanbulEmniyet Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamaya göre de; Vatan Caddesi ve bu caddeye çıkan bütün yollar, Hal Yolu bitimi, E-5 Cevizlibağ Tünel sapağından itibaren Vatan Caddesi, Lahor Meydanı'ndan Aksaray Metro İstasyonu'na kadar (geliş-gidiş istikameti) trafiğe kapalı olacak.

Bu nedenle D-100 karayolundan Vatan Caddesi'ne gidecek sürücülerin Haliç Tüneli, Edirnekapı, Fevzipaşa Bulvarı, Aksaray veya Haliç Tüneli, Ayvansaray ışıklardan Balat yolunu takiben Unkapanı ve Sirkeci istikametlerini; E/80 karayolunu kullanacak sürücülerin, Milliyet gazetesi karşısından TEM istikametini; sahil yolunu tercih edecek sürücülerin, sahil güzergahından, Yenikapı-Kumkapı-Sirkeci istikametini takip etmeleri, Vatan Caddesi'ni kullanarak Fatih'teki hastanelere gelecek olan ambulans sürücüleri ve diğer sürücülerin sahil yolundan Samatya-Cerrahpaşa-Çapa-Haseki veya Vakıf Gureba hastanelerine intikal etmeleri, Fatih istikametinden hastanelere gidecek sürücülerin ise Atatürk Bulvarı-Aksaray ve Millet Caddesi'ni kullanmaları istendi.

Açıklamada, Millet Caddesi'nden gelip Hal Yolu ve E-80 yolunu kullanacakların, Cevizlibağ'dan E-5 karayoluna yönlendirileceği kaydedildi.

Bu haber toplam 1486 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri