Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İşte BBP'nin Keçiören adayı

18 Şubat 2009 / 17:36
Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, Keçiören Belediye Başkan Adaylarının Üzeyir Tunç olduğunu açıkladı.
Yazıcıoğlu, 29 Mart seçimlerinin ülke ve bütün parti adayları için hayırlar getirmesini temenni ederek, Türkiye'nin huzuruna, istikrarına, birlik ve beraberliğine vesile olmasını diledi. Muhsin Yazıcıoğlu, seçimlerin sürpriz partisinin Büyük Birlik Partisi olacağını ifade etti.

BBP Keçiören Belediye Başkan Adayı Üzeyir Tunç ise, diğer siyasi partilerden farklı olarak halkın karşısına BBP'nin yerel seçimlere yönelik hazırladığı BÜYÜK AİLE PROJESİ ile çıktı. Tunç, bu projeyle kimsenin aç kalmayacağını söyledi.

Tunç, şunları aktardı: “Büyük Aile Projesi'yle halk belediyeye ortak olacak, bu ortaklık kurulacak bir anonim şirket sayesinde yapılacak. Halk kurulan şirket sayesinde yönetime doğrudan müdahale edebilecek. Bu projenin uygulanacağı her belediyede başta benzin fiyatları olmak üzere, her şey ucuzlayacak. Doğrudan halkın denetiminde olan belediyede yolsuzluklar bitmek zorunda kalacak.”

Üzeyir Tunç, seçimlerde iddialı olduklarını belirterek, “Keçiören bizimle gülecek” dedi.

habervaktim
Bu haber toplam 4148 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri