Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İşte Deivid'i ağlatan mektup

20 Temmuz 2008 / 14:09
Önce sakatlandı ardın annesini kaybetti. Çok zor günler geçirdiği günlerde gelen bir mektup, Deivid'i gözyaşlarına boğdu.
Arka arkaya iki büyük acı yaşayan F.Bahçeli Deivid'e en büyük destek Yıldırım'dan geldi. Deivid, ağladığı anı anlattı ve “Başkanımız bana bir mektup yolladı, bu kulübün evladı olduğumu, hiçbir şekilde desteklerini esirgemeyeceklerini söyledi.” dedi.

Avusturya kampında önce ayağı kırılan, birkaç gün sonra da Brezilya'da yaşayan annesini kaybeden Deivid de Souza FB TV'ye çok ilginç açıklamalar yaptı. Arka arkaya iki acı olay yaşadığını, ancak kendisine verilen destekle ayakta durduğunu vurgulayan Deivid şunları söyledi:

“İLK kez değneklerle yürümek zorunda kalıyorum, bu da beni zorluyor. Futbol kariyerim boyunca hiç böyle ciddi bir sakatlık yaşamamıştım. İlk ayağımın kırık halini görünce tibya kemiğimin kırıldığını sandım. Eğer o kırılsaydı 6 aydan fazla bir süre hiçbir şey yapamayacaktım. Ama daha sonra yaptığımız testlerden sonra fibula kemiğimin kırıldığı ortaya çıktı. Bu da 3 ay gibi bir süre tedavilerim eşliğinde geçecek. Ayağım kırıldığında takım arkadaşlarım da çok büyük destek oldular. Bana hep güç veren şeyler söylediler. Burak, üç gündür tanımama rağmen yanıma geldi. Birbirimizle dil olarak anlamamıza karşın benimle konuşmaya, güç vermeye çalıştı. Açıkçası zor anlar geçiren bir insan için acısını unutturan olaylar.

'ANNEM FUTBOLCU YAPTI'

ANNEMİ kaybetmek benim için çok büyük bir acı. Yüreğimin büyük bir kısmı delindi ve tekrardan bunu onarabilecek bir ilaç ya da tedavi yok. Çünkü ben 2 aylıkken babamı kaybettim. Annem benim için hem anne hem de babaydı. Bu yaşa kadar da özellikle benim futbolcu olmam konusunda çok büyük desteği var. Benim burada olmamın en büyük nedenlerinden biri annemdi ama artık o yok. Bir anneyi kaybetmeyi ancak yaşayanlar bilirler. Büyük bir acı çekiyorum ama bunları da aşacağız.

'YALNIZ KALMADIM'

BU dönemde özellikle başkanımıza teşekkür ediyorum. İlk haberi aldığından itibaren beni aradı, desteğini gösterdi. Hiçbir zaman kendimi yalnız hissetmedim. Bana bir mektup yolladı. Benim bu kulübün evladı olduğumu ve hiçbir şekilde desteğini esirgemeyeceğini söyledi. Onun haricinde G.Saray ve Beşiktaşfutbolcular ve camiadan kişiler de aradı. Onlara da teşekkür etmek istiyorum. F.Bahçe taraftarı her zamanki gibi desteklediklerini ve vefalı olduklarını bir kez daha gösterdi. Daha doğrusu Türk halkına teşekkür etmek istiyorum. Acımı paylaştıklarını bana gösterdiler. Ne kadar vefakar olduklarını bir kez daha gördüm. Bu da beni duygulandırdı.”
Kaynak:
Bu haber toplam 732 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri