Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İşte Putin'in 18 yıldır sakladığı kızı

10 Eylül 2008 / 12:29
Putin kızlarını sır gibi saklıyordu. Öyle ki sınıf arkadaşları bile onların Putin'in kızları olduğunu bilmiyordu. 1990'dan ta ki dün tek kare fotoğraf yayınlanana kadar.
Devlet adamlarının çocukları çoğu zaman medyanın gözü önünde olmuşlardır. Nereye gittiklerinden, ne yaptıklarından haberdar oluruz.

Prens William'ın orduya katılıp asker olarak Afganistan'a göreve gittiğini ya da Amerikan Başkanı George W. Bush'un kızlarının sarhoş olarak skandallara karıştığını biliyoruz.

Bunun yanında çocuklarının varlığı hakkında hiçbir bilgiye sahip olunmayan idareciler de var; tıpkı Putin gibi.

Vladimir Putin Dünya siyasetinde sıklıkla adı geçen ve gündemi etkileyen bir isim olduğu için ona dair herşey biliniyor.

Bir şey hariç; kızları Maria ve Ekaterina'nın nerede olduğu ve ne yaptığı...

1990'dan beri kimsenin görmediği, nasıl göründüklerini bilmedikleri, sokakta yanınızdan geçseler kimsenin farkında olamayacağı Putin'in iki kızından büyük kızı Maria'nın ilk kez, yine tek kare fotoğrafı, Rus sitelerinde dün yer almaya başladı. İşte o fotoğraf:


Annesi ve babasıyla birlikte görünen Maria'nın bu fotoğrafı geçen kış aylarında çekilmiş.

St. Petersburg Üniversitesi'nde okudukları bilinen Maria ve kardeşi Ekaterina Putin'in, üniversite yönetimine sıkı talimat verilerek burada da kimin kızları oldukları gizli tutulmuş.

İki kardeşin Devlet Başkanı kızları olduklarını sınıf arkadaşları bile bilmedi.

Kaynak:
Bu haber toplam 974 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri