Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İşte yeni iddia: Cem G. olay gecesi...

01.08.2009 08:42
Cem G'nin videosu için baba Karabulut'tan 20 bin lira isteyen kişiler, zanlının 1,5 milyon dolara bir işadamı tarafından Suriye'ye kaçırıldığını söyledi.
Kızı Münevver Karabulut'u vahşi cinayete kurban veren baba Süreyya Karabulut, Cem G'nin görüntülerinin olduğu kayıt karşılığında kendisinden 20 bin lira isteyen kişilerin, aynı zamanda Cem G'nin nasıl kaçırıldığını anlattıklarını da söyledi.

‘BENİ DE GÖTÜRÜN' DEDİM İSTEMEDİLER

Yaklaşık bir ay önce ziyaretine gelen kişilerin Cem G'nin 1.5 milyon dolar karşılığında kaçırıldığını anlattıklarını söyleyen Süreyya Karabulut şöyle konuştu: “Bu kişilerden bana çeşitli bilgiler vermelerini istedim. Bana Cem G'nin, olay gecesi İstanbul'dan Adıyamanlı bir işadamının teknesi ile Suriye'ye 1.5 milyon dolar karşılığında kaçırıldığını söylediler. Ayrıca kaldığı rezidanstaki videosunu vermek için de 20 milyon lira istediler. ‘Beni de Cem'in olduğu yere götürün istediğiniz parayı vereyim ya da yanınıza güvendiğim bir kişiyi verelim; o da sizinle gelsin, olup biteni görsün' teklifinde bulundum ama kabul etmediler.”

VİDEOYU EMNİYETE TESLİM ETSİNLER

Öte yandan katilen bulunmasına yardım etmek isteyen birinin para talebinde bulunmadan bu videoyu emniyet yetkililerine de verebileceğini belirten baba Karabulut “Kendini bilen kişi doğrudan bana değil emniyete giderdi. Bu kişiler iyi niyetli mi değil mi bilmiyorum. Fakat onlara para vermedim” dedi.

Bu haber toplam 1116 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri