Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İşte Yıldız'ın Saldırganı

19.04.2010 16:38
Yıldız'a yumruklu saldırıda bulunan Şahin Şimşek isimli saldırgan sıradan biri değil. Aktif siyaset yapıyor, Kamu-Sen üyesi, boksör ve beden eğitimi öğretmeni.

Bakan Yıldız'a saldıran Şahin Şimşek'in, Kamu-Sen Konfederasyonu'na bağlı Türk Eğitim Sen'e üye olduğu ortaya çıktı. Saldırgan Şahin Şen Kayseri Kartal Endüstri Meslek Lisesinde beden eğitimi öğretmeni olarak çalışıyor. Amatör boks sporuyla uğraşıyor ve boks sporu yapan grupların faaliyetlerine de katılıyor.

SALDIRGAN AMATÖR BOKS YAPIYOR

Enerji Ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız’a yumruk atan saldırgan Şahin Şimşek’in amatör boksör olduğu öğrenildi.

Konu hakkında görüşlerine başvurduğumuz Kayserili eski Milli Boksör Faruk Hasetçi, saldırganın bir dönem Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde  antrenmanlara katıldığını ancak dengesiz, siyasi ve provokatif davranışları yüzünden hocaları tarafından uzaklaştırıldığını söyledi.

Bu şahsın boks camiasına daha fazla zarar vermemesi için Türkiye Boks Federasyonu’na da bilgi verildiğini belirten Hasetçi “kendisi bu gelişmeler yüzünden bana da düşmandır. Hatta bazı sitelerde aleyhimde yazılar da yazmıştır. Şu an Kayseri boks camiası tarafından dışlanmış durumdadır” dedi.

"Psikolojik sorunları vardı"

Saldırgan Şimşek’in kendi kulübünden uzaklaştırıldıktan sonra Dadaloğlu Spor Kulübünü kurarak burada boks dersleri verdiğini belirten Hasetçi “psikolojik sorunları olan oldukça dengesiz bir öğretmendi” şeklinde konuştu.

FACEBOOK SAYFASI DA KÜFÜR VE HAKARETLERLE DOLU

Saldırgan Şimşek'in facebook sayfasında da ilginç yorum ve diyaloglar var

"Ahmet Türk'ün burnunu kıran yiğit için paylaşıyoruz adlı bir videonun altında saldırgan Şahin Şimşek şu yorumu yapmış:

Şahin Şimşek: Yağmurcum, bizde ne yiğitler var, zamanı geldiğinde ortaya çıkar onlar, bir bilsen!

Saldırganın facebook sayfasına koyduğu ankette de MHP amblemi yer alıyor.

Üye olduğu gruplardan bazıları:

Fethullahçı Gladio, Özel Harekat, Yılmaz Özdil hayranları ve ülkücü grupların sayfaları.

teshaber'de makaleler yazıyor


Türk Eğitim-Sen'e ait olan www.teshaber.com sitesinde de makaleler yazan Şahin Şimşek, iktidar partisi ve Kürtler için de ağır hakaretler ve küfürler savuruyor. İşte o makalelerden bazı cümleler:

...Kaçınılmaz sona doğru adım adım ilerleniyordu. Milleti var eden bütün kutsal değerler siliniyor, yerlerine yeni ama Asil Türk milletine uzak cereyanlar empoze ediliyordu. Anlayamadığımız şeyler oluyordu, derin uykusundan uyanan bir dev gibi uyanmalı, milletimizin özüne uzak, yabancı ve hızlı ilerleyişe bir tepki göstermeli. Çığlığımızı hissettirebilmeliydik, katışıksız vatan hainlerine! Ve birer birer çarpıldı suratlarına verdikleri şeref madalyaları, beratları… Haykırıldı yüzlerine bütün çıplaklığıyla gerçekler… Şereften ve hakkaniyetten uzak tutumların karşılığı elbet bir gün verilmeliydi, verilecekti… HAK YERİNİ YAVAŞÇA  BULUYORDU. KÖYÜN İTLERİ, KÜS OLSALAR DA, KURDU GÖRÜNCE BİRLEŞİRLER.

www.habertaraf.com

Bu haber toplam 2138 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri