Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

''İyi bir takıma geldim"

16 Haziran 2008 / 13:23
Galatasaray'ın geçen hafta takımın başına getirdiği Alman teknik direktör Michael Skibbe, İstanbul'a geldi.
Atatürk Havalimanı'nda Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin tarafından karşılanan Skibbe, Türkiye'de bulunmaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, ''İyi, yetenekli ve genç oyuncuları olan bir kulübe geldim'' dedi.

Basın mensuplarına İngilizce açıklamalarda bulunan Alman çalıştırıcı, Galatasaray'ın milli takımlarda yer bulan çok yetenekli futbolculara sahip olduğunu kaydederek, ''İyi bir takıma geldim. Burada iyi işler başaracağımıza inanıyorum'' ifadesini kullandı.

Skibbe, Galatasaray ile 1 hafta önce sözleşme imzaladığını dile getirirken, İstanbul'da başkan Adnan Polat ve Adnan Sezgin ile görüşmelerde bulunacağını söyledi.

Transfer konusunda herhangi bir çalışma yapmadıklarını da vurgulayan Alman teknik adam, görüşmelerde bu konuların üzerinde duracaklarını da dile getirdi.

Bir basın mensubunun Arda ilgili sorusu üzerine Skibbe, ''Arda henüz 21 yaşında genç ve yetenekli bir oyuncu. Milli takım için de Avrupa Şampiyonası Finalleri'nde çok önemli iki gole imza attı. Arda takımımda olduğu için memnunum'' diye konuştu.

Havalimanında bir taraftarın boynuna sarı-kırmızı bandana taktığı Skibbe, neşeli tavırları ve sempatik hareketleriyle dikkat çekti.

Alman çalıştırıcı, daha sonra Adnan Sezgin ile birlikte Atatürk Havalimanı'ndan ayrıldı.

Kaynak:
Bu haber toplam 694 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri