Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İzlemeye yürek dayanmaz

22.10.2010 16:52
Otobüs durağında korkunç anlar. Kadın defalarca bıçaklandı, herkes dehşet içinde olanı biteni izledi

Ankara 16. İcra Hukuk Mahkemesi Yazı İşleri Müdürü Necla Yıldız'ın evinden işine giderken bıçaklanarak öldürülmesi güvenlik kamerası tarafından tespit edildi.

Durakta otobüs bekleyen Nejla Yıldız ve oğlu, kızının eski erkek arkadaşı olduğu iddia edilen kişi tarafından bıçaklandı. Defalarca bıçaklanan kadın, ayağa kalktı ama kısa bir süre sonra tekrar yere yığıldı. O dehşet anlarını kamera kaydetti.

Mamak ilçesi Akdere Mehmet Ali Altun Caddesi üzerinde dün meydana gelen olayda Ankara 16. İcra Hukuk Mahkemesi Yazı İşleri Müdürü Necla Yıldız (40) ve oğlu Halil Yıldız işlerine gitmek için otobüs durağında beklerken yanlarına gelen Gazi B. önce tabancayla ateş etmek istedi.

Tabancanın ateş almaması üzerine bıçakla anne ve oğluna saldırdı. Saldırı sonucu yaralanan Necla Yıldız kaldırıldığı Ankara Hastanesi'nde hayatını kaybederken, ayağından yaralanan Halil Yıldız ise tedavi altına alındı.

Olayın ardından intihar girişiminde bulunan zanlı Gazi B. yaralı olarak gözaltına alındı. Yaşananlar ise güvenlik kamerası tarafından görüntülendi.

VATANDAŞLAR BAKTI

Gazi B.'nin Necla Yıldız'ı defalarca bıçakladığı görülerken yaşananları otobüs durağındaki vatandaşların tepkisiz kaldığı görüntülere yansıdı. Necla Yıldız'ın oğlunun da annesi kurtarmak isterken Gazi B.'nin saldırısına uğradığı tespit edildi.


 


 

Bu haber toplam 3756 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri