Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İzleyici Şamil Tayyar'ı çıldırttı!

09.07.2010 01:00
Şamil Tayyar ve Hulki Cevizoğlu yine birbirine girdi. "Tayyar olayları nasıl biliyor" tartışması programa damgasını vurdu.

Şamil Tayyar ve Hulki Cevizoğlu yine birbirine girdi. "Tayyar olayları nasıl biliyor" tartışması programa damgasını vurdu.

Beyaz TV
’deki Düşünce Fırtınası programında yine Şamil Tayyar’la Hulki Cevizoğlu arasında gerilim çıktı.

Bu kez Anayasa Mahkemesi'nin karar vereceği tarihi Şamil Tayyar'ın nasıl bildiği tartışıldı...

Bir vatandaşın gönderdiği maili Latif Şimşek okuyunca tartışma başladı.

Okuyucu maili şöyleydi: “Şamil Tayyar bugün mahkemenin toplanacağını bilmesi gibi daha önce birçok olayı bilmişti. Bence bu oldukça zor. Telekulak dinlemeleri devam ettikçe Tayyar, bu bilgileri müneccim sayılacak şekilde ulaşıp açıklayacaktır.”

Bu soru üzerine Şamil Tayyar sinirlendi. Latif Şimşek de okuyucuya destek verince ipler iyice gerildi.

Latif Şimşek, “haksız sayılmaz” deyince Şamil Tayyar tepki gösterdi, “nerenle okuyorsun onu gözünü seveyim” dedi ve sert tepki gösterdi.

Tayyar, 25 yıllık gazeteci olduğunu ekmeğini buradan kazandığını, gazetecinin yeri gelir kuvvet komutanından yeri gelir Başbakan’dan bilgi aldığını söyledi. Tayyar, “Bunun için telefon dinlemeye gerek mi var ben gazeteciyim, gazetecilik çevre ilişki işidir” dedi.

Hulki Cevizoğlu ise, “Ama şunu kabul ediyorsun. Mahkemenin kararı konusunda nokta atışı yaptığını”

Tayyar; “Nokta atışı değil, böyle genel bir beklenti var, aldığım kulise göre. Çünkü konuşuyorum. Doğrudan Anayasa Mahkemesi üyesini tanımaya da gerek yok onların konuştuklarıyla konuşur yine alırsınız haberi…”

Hulki Cevizoğlu: Bu nasıl oldu

Tayyar: Zaman zaman üyelerle zaman zaman, üyeleri tanıyan kişilerle. O gün karar verme ihtimalleri yüksek dedim. Tahmin yapıyorum ön sezilerime göre hareket ediyorum.

Cevizoğlu: Askeri Şuraya da ilişkin tahminin var mı?

Tayyar: Tahminim yok ama Dursun Çiçek’in emekli olacağını biliyorum.aktif haber

Bu haber toplam 1664 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri