Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kaçinski'ye korkunç kaza kehaneti!

13.04.2010 01:02
Medya tarihinde ender görülen bir 'mistik tesadüf' dünya basınını sallıyor! Gürcistan'nın İmedi kanalı Leh Kaçinski'nin öldüğü kazayı önceden duyurmuş!

Medya tarihinde ender görülen bir 'mistik tesadüf' dünya basınını sarsacak gibi gözüküyor. Polonya Devlet Başkanı Leh Kaçinski'nin uçağının düşmesiyle yaşanan felaketin perde arkasında inanılmaz bir tesadüf ortaya çıktı. Gürcistan'da hükümet kontrolündeki bir televiyon kanalında geçtiğimiz günlerde yayınlanan bir kurgu haberde Polonya Devlet Başkanı'nın uçağının bir patlamayla düşürüldüğü söylenmişti. İşte Gürcistan'ın İmedi kanalında yayınlanan tüyler ürtperten kehantin detayları.
 
GÜRCİSTAN TELEVİZYONUNUN KEHANETİ Bu inanılmaz detay ilk olarak Rusya'nın etkili ve büyük gazetelerinden Nezavisimaya Gazeta duyurdu. Haber ilk olarak 13 mart'ta Gürcistan'da hükümet kontrolündeki İmedi kanalında yayınlandı. Bu haberde Rusların Gürcistan'ı işgal ettiğiş Shakasvili'nin öldürüldüğü anlatılıyordu. Aynı haberde işgale karşı çıkmak ve Gürcistan'a destek vermek için yola çıkan Leh Kaçinski'nin uçağının patlatılması sonucu öldüğü belirtiliyordu. Bugünkü Rus gazetesi de bu haberi hatırlatıp "mistik tesadüf" dikkat çekti.

TRT Türk ekranlarında Serhat Akça ve Şeniz Özmert'in hazırlayıp sunduğu Haberdar da bu sabah rusya basınından başlıklar sunarken konuyu değerlendirdi. Henüz yeni farkedilsede bu 'mistik tesadüf' gözleri bir anda Gürcistan'a çevirecek.

Serhat Akça, bu sabahki Haberdar'da Nezavisimaya Gazeta'nin haberini şöyle duyurdu:


GAZETECÄ°LER
Bugünkü Nezavisimaya Gazeta'da şöyle duyuruldu:

Deneme
 

Bu haber toplam 1870 defa okunmuştur

Etiket(ler): , , ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri