Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kadir İnanır'la ilgili şok iddia

27.09.2010 15:19
Geçtiğimiz günlerde ‘Ahmet Kaya, o gece yanımda olsaydı ona kim yanlış yapabilirdi? 3-5 yavşak zibidinin haddine mi dostuma çatal atmak!’ diyen Kadir İnanır, o gece salondan kaçmış!

Geçtiğimiz günlerde ‘Ahmet Kaya, o gece yanımda olsaydı ona kim yanlış yapabilirdi? 3-5 yavşak zibidinin haddine mi dostuma çatal atmak!’ diyen Kadir İnanır, o gece salondan kaçmış!

Kütahyalı'dan Ahmet Kaya'ya çatal atılması olayıyla ilgili bomba Kadir İnanır iddiası...

‘ Ahmet Kaya, o gece yanımda olsaydı ona kim yanlış yapabilirdi? 3-5 yavşak zibidinin haddine mi dostuma çatal atmak!’ Kadir İnanır olaylı Magazin Gazetecileri gecesinde Ahmet Kaya’ya çatal fırlatılması olayının ardından yakın zamanda bu sözleri söyledi.

OLAYLARA KARIŞMAK İSTEMEDİ

Ancak Taraf Gazetesi yazarı Rasim Ozan Kütahyalı, İnanır’ı kızdıracak açıklamalarda bulundu.

Kanaltürk ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan Taraf yazarı, elindeki ham görüntülerde Kadir İnanır’ın o gece orada olduğunu, korktuğu için olaylara karışmak istememiş olabileceğini kaydetti.

O gece çok gerilimli bir hava estiğini kaydeden Kütahyalı, ‘Kadir İnanır, Ahmet Kaya’nın şarkı söylemesinin ardından sonra korkup çıkmış olabilir’ diye konuştu.

'3-5 YAVŞAĞIN HADDİNEMİ DÜŞMÜŞ'

Kadir İnanır 1999'da MGD gecesinde yaşananlarla ilgili Türk Kızılayı dergisine yaptığı açıklamada, "Ahmet Kaya'ya saldırı ben içerideyken olmuş. Benim olduğum yerde arkadaşıma kim yanlış yapabilirdi. 3-5 yavşak zibidinin haddine mi dostuma çatal atmak!" demişti.

Ancak ortaya çıkan ham görüntüler, o gece Ahmet Kaya'nın Kadir İnanır'ın yanında oluğunu hatta tokalaştıklarını net bir şekilde ortaya koyuyor ve Kadir İnanır'ı yalanlıyor.

İşte Kadir İnanır'ın, Ahmet Kaya o gece şarkı söylediği sırada orada bulunduğunu gösteren kare. Bu görüntünün hemen ardından salonda çatal fırlatılan olaylar başlıyor...

Bu haber toplam 2922 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri